banner851

banner614

İŞTE TÜRKİYE’NİN OLİMPİYAT YILDIZLARI

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda Taekwondo’da ilk madalyaları ülkemize kazandıran isimler Akçakocalı Karslılar Derneği’nin yakınları oldu.

banner619
Spor 26.07.2021, 11:00 26.07.2021, 12:54
673

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda Taekwondo’da ilk madalyaları ülkemize kazandıran isimler belli oldu. Top ailesinin kızı Hatice Kübra İlgün ve Reçber ailesinin oğlu Hakan Reçber, Türkiye adına ilk madalyaları kazanan sporcular oldu.

Batı Karadeniz’in İncisi olan Akçakoca’da bulunan Karslılar Derneği’nin akrabaları olan ve Bursa’da yaşayan sporcularımız Akçakoca’ya gelerek burada yakınlarını ziyaret etmeyi ihmal etmiyor.

Genç sporcular 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarında elde ettikleri başarı ile tüm ülkeyi olduğu gibi Akçakoca’da bulunun akrabalarını da gururlandırdılar.

Konuya ilişkin Karslılar Derneği’nden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

“Genç sporcularımızın olimpiyatlardan sonra Akçakoca’ya getirilerek burada misafir edilmeleri yönünde hazırlıklar yapılıyor.”

Yorumlar (2)
SPORCU 2 ay önce
ŞİMDİ KAYNAŞLI BELEDİYE BAŞKANI VALEYBOLCU KIZLARIMIZ İÇİN AĞZINDAN İNCİLER DÖKÜLÜR...
TUNÇ 2 ay önce
Genç kardeşlerimizi kutluyoruz. Ancak kadın voleybolcularımızın dünya devi son olimpiyat şampiyonu Çin i eze eze 3-0 yenmeside atlanmaması gereken büyük bir başarıdır.Bu maçı izlemeyen çok şey kaçırdı.Böyle bir voleybol resitali görmedim.Çinliler neye uğradiğını şaşırdı.