banner851

banner614

İyi Oynayan Kazansın

banner619

Beyköy Belediyespor Antrenörü Mustafa Yıldırım, bu hafta Düzcespor ile oynanacak olan maçın sonucu ne olursa olsun üzülmeyeceğini söyleyerek, “ İyi oynayan kazansın.” dedi

banner846
Spor 28.01.2011, 14:31
191
İyi Oynayan Kazansın
banner844

Beyköy Belediyespor Antrenörü Mustafa Yıldırım, bu hafta Düzcespor ile oynanacak olan maçın sonucu ne olursa olsun üzülmeyeceğini söyleyerek, “ İyi oynayan kazansın.” dedi.

Bölgesel Amatör Lig 11. grupta ikinci devre maçları bu hafta oynanacak. Grupta pazar günü oynanacak derbi maçında Beyköy Belediyespor ve Düzcespor karşı karşıya gelecek. “İki Düzce takımının karşılaşmasında sonuç ne olursa olsun kazanan yine Düzce olacak.” diyen Beyköy Belediyespor Antrenörü Mustafa Yıldırım, maçın sonunda yine bir Düzce takımının lider oacak olmasının her iki takımıda sevindireceğine inandığını belirtti. Yıldırım, “ İyi oynayan kazansın.Sonuç ne olursa olsun beni üzmeyecek.Düzcespor bizim canımız ciğerimiz ancak şartla bizi buralara getirdi.Bizim amacımız Düzce'nin antrenör ve sporcularının iyi bir yerde olduğunu kanıtlamaktı.İlk yarı bunu başardık. Aynı şekilde de ikinci yarı devam etmek istiyoruz.Maçın dostane bir şekilde geçmesini istiyorum.” dedi.

Özellikle taraftarlardan centilmence tribün kuralları içinde takımlarını desteklemelerini beklediklerini söyleyen Mustafa Yıldırım, “ Daha önümüzde 12 maçımız var. Bu süre içinde Düzcespor'un bize, bizim ise Düzcespor'a ihtiyacımız var.Düzce'nin takımları olarak dışarıya karşı omuz omuza mücadele edelimki bazılarını sevindirmeyelim.Bazılarına fırsat vermeyelim. Birlik olduğumuzu Düzce'nin dışına ispat etmemiz lazım.” şeklinde konuştu.

30 Ocak Pazar günü saat 13:30 da 18 Temmuz Stadı'nda Düzcespor ile oynayacak olan lider Beyköy Belediyespor bu önemli maç öncesi hazırlıklarını sürdürüyor.Takımda sakat oyuncu bulunmadığını, tam kadro maça çıkacaklarını söyleyen antrenör Mustafa Yıldırım, diğer maçlara hazırlandıkları gibi bu maça da hazırlandıklarını ve galip gelerek liderliği sürdürmek istediklerini belirtti.

Haber; A. DEVELİOĞLU

Yorumlar (0)