banner851

banner614

KAÇ MÜSABAKA OYNAYACAĞIZ ?

banner619

Temsilcimiz Düzcespor 68 Aksaray Belediyespor’ u deplasmanda 2-1 yenerek büyük avantaj elde etmeyi başarıp, ilimize döndü.

banner846
Spor 07.05.2021, 11:24 07.05.2021, 11:32
745
KAÇ MÜSABAKA OYNAYACAĞIZ ?
banner844

Düzcespor play off ilk maçında 68 Aksaray Belediyespor’ u 2-1 yenerek büyük avantaj elde etti.

Düzcespor nasıl tur atlar? sorusu ise şu şekilde yanıtlandı. Düzcespor Pazartesi günü Düzce 18 Temmuz stadyumunda rövanş maçına çıkacak. Bu müsabakada her türlü beraberlik ve 1-0 mağlubiyeti kendisini grup finali oynatmaya yetecek.

Düzcespor’ umuz bu müsabakada 2-1 yenilmesi halinde müsabaka uzatmaya gidecek uzatma durumunda eşitlik bozulmazsa penaltı atışlarına geçilecek. Düzcespor turu 2-0,3-0 ve daha fazla fark ile mağlubiyeti elenmesine neden olacak.

Düzcespor 68 Aksaray Belediyespor karşısında 3-2, 4-3, 5-4, 6-5 gibi mağlubiyetlerde elenecek.

BU TURDAN SONRA NELER OLACAK?

Düzcespor 68 Aksaray Belediyespor karsında tur vizesi alması halinde Bursa Yıldırım- Kelkit Beldiyespor maçının galibi ile oynayacak.

İlk müsabakayı deplasmanda 2-2 bitiren Bursa Yıldırım, kendi evinde oynayacağı müsabakada avantajlı gözüküyor. Eğer rakibimiz Bursa Yıldırım olursa, ilk maçı Düzcespor kendi evinde oynayacak, daha sonra rövanş maçına çıkacak.

Düzcespor bu turu da atlarsa 3.grubun 1.ncisi ile final maçına çıkacak.

Bu müsabakada tarafsız sahada tek maç üzerinden oynanacak. Maçın 90 dakikası berabere biterse, 15 dakika üzerine 2 devre daha oynanacak. Bu uzatma bölümlerinde yine eşitlik bozulmazsa penaltı atışlarına geçilecek. Penaltı atışlarında üstünlük sağlayan takım 2.lige çıkacak.

Yorumlar (4)
Düzcespor fanatiği 3 ay önce
Yanlış bilgi. Statü gereği grubu 3 ve 4. sırada bitiren takımlar play off turunda 2. tura geçerse ilk maçı kendi evinde oynar. Bursa, mursa işi hikaye . TFF'de açık olarak yazıyor.
Karadeniz Ereğli cden Düz 3 ay önce
Başka yerlerde 1.0 mağlup olmamız halinde eleniyor deniyor sin önvü tv de bu sonuçla Düzce spor tur atlıyor deniyor han gisi doğru.
TUNÇ 3 ay önce
Tabiki Aksaray a evimizde 1-0 yenilsek dahi deplasmanda daha fazla gol attığımızdan 2. turdayız...
TUNÇ 3 ay önce
İLGİNÇ BİR NOKTAYA DEĞİNECEĞİM...2.lige 4 maç kaldı ve bu maçlarda galibiyet almadan dahi 2. LiGE MERHABA diyebiliriz...Nasıl olacak derseniz işte formül...Aksaray ı ikinci macta yenmesekde turu geçebiliyoruz...Bır sonraki turda iki maçıda berabere bitirip deplasmanda daha gollü beraberlikle finale kalabiliyoruz...Finalde ise normal süre ve uzatmaları berabere bitirip penaltı atışları ile 2. Lige çıkabiliyoruz...Ne dersiniz bence hiçde zor değil...BU TAKIM BUNU BAŞARMALI...