banner851

banner614

KADİR DAĞ KULÜBÜ İYİ İDARE EDEMİYOR

GCT Düzce voleybolda ikinci mağlubiyetini aldı. Transferde yanlış oyuncular seçen menajer Kadir Dağ bu mağlubiyetlerin sorumlusu olarak gösteriliyor.

banner619
Spor 19.10.2020, 10:19
2262
KADİR DAĞ KULÜBÜ İYİ İDARE EDEMİYOR

GCT Düzce ikinci maçında Alanya Belediyespor ile karşı karşıya geldi. Düzce 18 Temmuz Stadyumu’nda oynanan maçta ilk seti GCT Düzce 25 – 17’le alarak 1 - 0 öne geçti. İkinci set kıran kırana geçerken bu seti Alanya Belediyespor 28 – 22’le almayı başarıp durumu 1 - 1 yaptı. Üçüncü sette ise ikinci set gibi büyük heyecanlı geçerken bu seti Alanya Belediyespor 30 – 28’le alarak 2 - 1 öne geçti. Dördüncü sette Alanya Belediyespor oyunun hâkimi olurken seti de 25 - 21 alıp maçı 3 – 1’lik skorla kazandı. Yaptığı yanlış transferlerle kulübü iyi idare edemeyen ve mağlubiyetlerin sorumlusu olarak gösterilen menajer Kadir Dağ hedef adam haline geldi.

Yorumlar (6)
GIBA 12 ay önce
Bakın burası birinci lig. İkinci lig yada bölgesel değil. Rakipler yabancı oyuncular ile takviye yaparken bizim bu mevcut kadronun iş yapması çok zor. Ayrıca Sencer'e bir çift sözüm var, artık dağlara taşlara vurmayı bırak. Kendini bir izle...
Taraftar 12 ay önce
Bu hafta sonu Milas geliyor. Onlarda sağlam takım. Eğer bu maçı da kazanamazsak kulüp tarihinin en kötü sezon başlangıcına imza atılmış olunacak. Acilen kaliteli smaçöre ihtiyacımız var.
Taraftar 12 ay önce
Alanya bizden çok daha iyi bir takım. Buna rağmen bu maçı kazanma şansımız vardı. Bizim takımda asla oynatılmaması gereken bu seviyenin oyuncusu olmayan oyuncular var. Sağlam acil iki smaçöre ihtiyaç var.
sporsever 12 ay önce
Maçı izleyen ve bu sporu bilen birisi olarak tespitlerim şöyledir. Bizim yani Düzce takımının acilen dört numaralı pozisyona ve orta oyuncu transferine ihtiyacı var. Keremcan ve Metehan'ın hücum çabaları bir yere kadar.
Volaybolcu 12 ay önce
Sanki maça geldinizde yazdınız.
sporsever 12 ay önce
Evet maçı izledim ve yazıyorum. Yazmaya da devam edeceğim.