banner851

banner614

KADRO DERİNLİĞİ YOK

TFF 3. Lig 4. Grupta mücadele eden temsilcimiz Düzcespor’da erteleme maçı olan Karaköprü Belediyespor maçında sarı kart gören Nevzat Bilen ve Ömer Faruk Perşembe günü oynanacak Modafenspor maçında forma giyemeyecek.

banner619
Spor 28.12.2020, 12:16 28.12.2020, 12:50
750
KADRO DERİNLİĞİ YOK

Geçtiğimiz hafta Pazar günü oynanan Düzcespor Karaköprü Belediyespor maçında sarı kart gören Nevzat Bilen ve Ömer Faruk Perşembe günü oynanacak Modafenspor maçında cezalı duruma düşmesinden dolayı bu müsabakada görev alamayacaklar. Kadro derinliğinin olmadığı şu haftalarda oyuncu grubunun çok fazla sarı kart gördüğü gözlerden kaçmazken karşılaşmalara sakat ve cezalı oyuncuların fazla olması nedeni ile eksik kadro ile çıktığımız gözlemlendi. Düzcespor’da Bulut Kaya, Enver Ayyıldız ve Furkan Safi sakatlığı nedeni ile oynayamazken bunların yanına kart cezalısı Nevzat ve Ömer Faruk eklendi. Bu oyuncular Perşembe günü oynanacak Modafenspor maçında forma şansı bulayamayacaklar. Kaptan Enver Ayyıldız’ın ise az da olsa oynama ihtimalinin olduğu gelen haberler arasında yer alıyor.

Yorumlar (1)
TUNÇ 10 ay önce
Eleştirilen MUSTAFA SARIGÜL döneminde aynı oyuncu grubuyla; zor yenilen, az gol yiyen ve bu kadar rahat kart görmeyen bir takım vardı...Disiplini ve futbolcular üzerindeki ağırlığı ile bilinen KEMAL KILIÇ döneminde ise istikrarsız sonuçlar alan, basit goller yiyen ve oyun disiplininden uzak, kolay kart gören bir DÜZCESPOR var...YORUM SİZİN...?