banner851

banner955

KADRO ZENGİNLİĞİ OLACAK

Düzcespor sezon başından bu yana sakatlıklar ve Covid 19 hastalığı nedeni ile çok sıkıntı yaşarken kadro derinliğini bir türlü bulamadı.

Spor 15.03.2021, 10:07
462
KADRO ZENGİNLİĞİ OLACAK

Temsilcimiz Düzcespor sezon başından bu yana kadro sıkıntısı yaşarken şansız bir dönem geçirdi. Sakatlıklar, cezalar ve üstüne Covid 19 hastalığına yakalan oyuncu grubu bir türlü bu durumu şu zamana kadar atlatamadığı, Alanya Kestelspor maçından sonra tam kadrosuna kavuşacağı öğrenildi. Düzcespor Alanya Kestel maçına 2 eksik oyuncu ile çıkarken bu müsabakadan sonra bay haftasına gireceği daha sonra Orduspor maçında tam kadroya kavuşacağı tahmin edilmekte. Düzcespor teknik ekibi Orduspor maçında kadro zenginliğine kavuşacağı, oyuna hamle yapacağı birçok oyuncunun olacağı bilinirken bu durum Düzcespor için iyi olacağı söylenmekte.

DÜZCESPOR İDAEL KADROSU

Düzcespor bu haftadan itibaren ideal kadrosuna kavuşurken kalede Orhan, savunmada Enver, Mutlu, Onur, Osman Keçelioğlu orta sahada Bulut, Sıddık, Yusuf sağ kenarda Metin sol kenarda Nevzat ileri uçta Ömer Faruk şeklindeki kadrosuna kavuşacak.

                                          

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız