banner615

banner614

banner701

KAOS DEVAM EDİYOR

banner619

Düzce Belediyespor futbol takımı maddi sorunlar neden ile süper amatör ligden çekilirken aynı sorunla Düzce Düzce Belediyespor basketbol takımı da karşı karşıya geldi.

Spor 15.01.2020, 11:38 15.01.2020, 11:39
646
KAOS DEVAM EDİYOR

Düzce Belediyespor sezon başı yeni yönetim kurulu oluştururken birçok iş insanı yönetim kuruluna girdi. Zamanla maddi sorunlar yaşayan Düzce Belediyespor futbol takımı ,basketbol takımı ve Voleybol takımı zor günler yaşarken Düzce Belediyespor futbol takımı Düzce Süper Amatör’de ikinci yarı maçlarına çıkamayacağına dair dilekçe verdi. Basketbol takımının ise 4 aydır maaşlarını alamadıkları için idmanlara çıkmadıkları hatta geçtiğimiz haftasonu oynanan Samsunspor müsabakasına son anda çıktıkları öğrenildi. Alınan bilgiye göre Düzce Belediyespor yönetim kurulunda bulunan yöneticilerinin belli miktarda maddi yardım sağladıkları fakat bunun yeterli gelmediği öğrenilirken iki yöneticinin istifa ettiği gelen haberler arasında. Düzce Belediyespor’da bu süreç yaşanırken Basketbol takımın oyuncularının kendilerine takım aradığı ikinci devre için Düzce iline gelmeyeceği öğrenildi. Düzce Belediyespor’da kaos devam ederken ikinci yarı maçlara çıkıp çıkmayacağını süreç belirleyecek.
 

Yorumlar (1)
sporsever 10 ay önce
Spor düşmanı bir belediye başkanımız var. Şehrimizdeki , ülkemizdeki ve dünyadaki spor gerçeğinin farkında olmayan yada önemini algılayamayan spor düşmanı bir başkan. Seçilmeden önceki demeçlerini hatırla bakan başkan....
25°
açık