banner851

banner955

KAPANACAĞI İDDİASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞMÜŞTÜ

“Beyköy Belediyespor, kapanıyor. Bu sezon BAL’da oynatılmayacak” iddiaları yayılınca Belediye Başkanı Osman Kılıç ve Kulüp Başkanı Osman Yavuz’a tepki göstererek iki ismi Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) şikâyet kampanyası başlattı. Öte yandan konuyla ilgili suskunluğunu Öncü TV’ye bozan Başkan Kılıç, iddiaların gerçek dışı olduğunu belirterek, “Takımımız zaten Bölgesel Amatör Ligde yer alıyor. Teminatı yatırılmış. Teknik kadro görevi başında. Biz bu sezon dış transfer yapmayacağız. Beyköy’ün ve Düzce’nin çocuklarıyla sahaya çıkacağız” açıklamasında bulundu.

Spor 27.09.2021, 13:05
3737
KAPANACAĞI İDDİASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞMÜŞTÜ

2021-2022 futbol sezonunda, Bölgesel Amatör Lig’de oynama hakkı bulunan Beyköy Belediyespor’un lige katılmayacağı ve tamamen kapatılması için süreç başlatılacağı iddiaları Beyköylü taraftarları kızdırdı.

Taraftarlar hedefteki isimler Belediye Başkanı Osman Kılıç ve Kulüp Başkanı Osman Yavuz’a tepki göstererek iki ismi Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) şikâyet kampanyası başlattı.

Konuyu sosyal medya hesaplarında paylaşıp 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na da gönderen taraftarlar 43 yıllık mazisi bulunan kulüp için alınan karardan geri dönülmesini istedi. Öte yandan Beyköy Belediyespor’un geçtiğimiz sezon sıkıştırılmış takvimle oynatılan BAL’a katılmaması da taraftarda tepki çekmişti.

‘Teknik kadromuz görev başında’

İddialar ve gösterilen tepkilerle ilgili Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç suskunluğunu Öncü TV’ye bozdu. Başkan Kılıç, “Takımımız zaten Bölgesel Amatör Lig’de yer alıyor. Teminatı da yatırılmış. Teknik kadromuz da görevi başında.”  açıklamasında bulundu.

‘İddialar asılsız’

Kulübün kapatılacağı iddialarının da asılsız olduğunu kaydeden Kılıç, “Bu iddialar asılsızdır.  Biz bu sezon için mütevazı bir bütçe ile transfer yapmak istiyoruz. Bizim öyle dış transfer için milyon liramız yok. Biz Beyköy’ün gençleriyle ve Düzce’nin çocuklarıyla ligde oynamayı düşünüyoruz. Bu konuda bir spor muhabiri ortalığı karıştırıyor.” dedi.  

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (18)
MEHMET 1 yıl önce
Birincisi öncü haber in tüm haberlerini okuyorum, senin gibi yorumlarıda okuyorum.Ikincisi iyiki sallamıyorsun beni maaşAllah her yorumumu okuyup cevap yetiştiriyorsun.Üçüncüsü birileriyle birlik olup bana saldıracağına tek başına gel.Koalisyon ortağını bulmuşsun hayırlı olsun.Hepinize yeterim evelAllah.
TUNÇ 1 yıl önce
Kazım kardeşime laf yok.Beyköy sevdalısı olarak zaman zaman heyecanına yenik düşüp salvolar atsada değişik bir renk.Bizde atıştık zaman zaman ama geride kaldı. İnadına yorumlara devam kardeşim.
Kazım Karabekir 1 yıl önce
EyvAllah Tunç kardeşim.Bu diğer iki ismi sallamıyorum zaten gelip haber okumak yerine direk yorumlara bakıyorlar ben yorum yapmışmıyım diye :) bunların işi haber yada spor değil bunlar işi benimle ama olsun sorun yok ben onlarıda seviyorum ara sıra atışmak güzel oluyor yoksa boş boş okuyup geçicez haberleri :) böyle daha güzel , ayrıca BEYKÖYSPOR yenilsede yensede bizim gururumuz o yüzden bütün maçları yenilsin gözümüz görmez bize kattığı heyecan ve sevgisi yeter gerisi boş :) ÖLÜMÜNE BEYKÖYSPOR ULANN 82
ERSEL 1 yıl önce
Sen kimi gönderiyorsun bu platformdan.Bu yorum sayfasından yaylanması gereken biri varsa oda üslubunla kullandığın kelimelerle ve abuk yorumlarınla sensin Kazım
MEHMET 1 yıl önce
BAL başlayınca yaylanmak nasıl olur göreceğiz.Birileri toz olup yaylanmasında.
MEHMET 1 yıl önce
BAL başlasın kaçacak delik arayacaksın Kazım kardeşim.O zaman görecez seni.
Kazım Karabekir 1 yıl önce
ersel ve mehmet hadi yaylanın burdan işinize bakın ben istediğim gibi konuşurum bu köklü kulübüde kimsenin kapatmaya ne gücü yeter nede laf söyler.Feriştahı gelse kapatamazlar.HER ZAMAN VE HER YERDE BEYKÖYSPOR 82
MEHMET 1 yıl önce
Beyköy belediyespor a laf söylensin istemiyorsan Düzcesporu agzına almayacaksın ve susacaksın.
ERSEL 1 yıl önce
Haydi süper amatöre bir iki
MEHMET 1 yıl önce
Sen istediğin gibi konuşamazsın.Hele kahve ağzıyla burada hiç konuşamazsın.Futbol konuşmaya aklın ve bilgin yetmediği için bize yaylan diyorsun ama biz senin seviyene inmeyiz.Şunu aklına sok. Düzcespor seni üzecek kardeşim.
Kadir Özdemir 1 yıl önce
Bu kadar profesyonel yalan söylen biri daha yok adam yalanıda doğru gibi konuşuyor.
FATİH BEDİR 1 yıl önce
Beyköy Belediyespor gençler ağırlıklı lige katılıyorsa eğer iddalar asılsız ise neden hiçbir oyuncu ile anlaşılmadı? Bütün kulüpler hazırlık maçı bile yapmamışken Beyköy Belediyespor neden toplanmadı?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız