banner851

banner955

KAPOĞLU VE YÖNETİMİ GÖREVİ BIRAKTI!

Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu, yazılı bir açıklamayla Düzcespor’daki tüm görevlerinden istifa ettiğini duyurdu. Öte yandan Öncü Haber’e konuşan Düzcespor Asbaşkanı Zekeriya Korkmaz da sadece Başkan Kapoğlu’nun değil tüm Düzcespor yönetimi olarak görevi bıraktıklarını söyledi.

Spor 16.09.2020, 20:01 17.09.2020, 09:25
8390
KAPOĞLU VE YÖNETİMİ GÖREVİ BIRAKTI!
banner1032

Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu, yazılı bir açıklama yaparak Düzcespor’daki tüm görevlerinden istifa ettiğini duyurdu.

Kapoğlu’nun Açıklaması:

Ben Gökhan Kapoğlu; 16 Eylül 2020 tarihi itibarıyla Düzcespor’daki bütün görevlerimden istifa ediyorum.

Değerli Kamuoyu;

Sayın Bakanımız Faruk Özlü, Düzcespor’u yeniden ayağa kaldırmak için bize teklif ettiğinde bu kulüp ligin en kötü takımı durumundaydı. Kasası tamtakır, yönetimin kapısında icra memurları alacak için nöbet tutuyordu. Bu şartlar altında elimizi taşın altına koymamız istendiğinde, şehrin bir evladı olarak bunu bir görev bildim ve tereddüt etmeden ‘evet’ dedim.

Başkan seçildiğim 08 Kasım 2019 tarihinden itibaren yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte gecemizi gündüzümüze katarak takımı, şampiyonluğa oynayan bir ekip haline getirdik.
Kulübün geçmiş bütün borçlarını ödedik. Tribünde kadınlarımızı baş tacı yaptık. Hiçbir deplasmanda takımımızı yalnız bırakmadık. Kentimize gelen rakip takım yöneticilerini en güzel şekilde ağırlayarak Düzce’ye karşı oluşan önyargıları dağıttık. Türkiye liglerinde parmakla gösterilen bir takım olmak için enerjimizi, zamanımızı, paramızı harcadık.

Ne var ki; geçtiğimiz sezon ligin 2. Yarısının namağlup takımı Düzcespor’un pandemi sürecinde hakları masa başlarından çalınırken Düzce olarak bir lobi oluşturamadık. Federasyonda haklarımızı arayamadık. Başkan olduğum günden beri bir tek maçımıza bile gelmemiş mülki amirimiz Vali bey, il emniyet müdürümüz ve jandarma alay komutanımız takımımızın uğradıkları haksızlıklara karşı ‘lütfen’ dahi olsa bir kez bile kınama mesajı yayınlamadılar.
Düzce’nin her türlü sorununa karşı hizmet etmekle sorumlu olduklarını her keresinde açıklayan siyasetçilerimiz de, uğradığımız haksızlıklar karşısında sadece kınama mesajı yayınlamakla geçiştirdiler. Tüm bunlara karşın nasıl bir lobi faaliyeti yürütebilirdik ki ?!

Geldiğimiz bu noktada gösterdiğimiz onca emeğe rağmen devlet erkanı ve Düzcenin yetkili ve ilgili bütün kesimleri kılını dahi kıpırdatmıyorsa, değil destek olmak engel olmak için ellerinden geleni yapıyorlarsa bize de kulübün anahtarını sayın Valimiz ve Belediye Başkanımıza teslim etmekten başka yol kalmamış demektir.

Ben Gökhan Kapoğlu;
16 Eylül 2020 tarihi itibarıyla şeref ve onurumla yürüttüğüm Düzcespordaki bütün görevlerimden istifa ediyorum.

As Başkan Korkmaz: Tüm yönetim görevi bıraktık

Düzcerspor Asbaşkanı Zekeriya Korkmaz, Öncü Haber’e yaptığı açıklamada sadece Başkan Kapoğlu’nun değil, tüm yönetim olarak görevi bıraktıklarını açıkladı.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (29)
Duzceli 2 yıl önce
Hadi bakalım sn Dr Faruk özlü sahne senin
Sevdalı 2 yıl önce
Şimdi hani bakan bey dediğiniz belediye başkanı varya gerçi o makamında beğenmiyor kendine bakan dedirtiyor o kurtarır düzcesporu ...
enes 2 yıl önce
ÇOK HAKLISIN BAŞKAN , EMEKLERİNE YÜREĞİNE SAĞLIK BÜYÜK ADAMSIN
Okan 2 yıl önce
Bırakma başkan bizi
hamidiyeli 2 yıl önce
asıl istifa etmesi gereken millet mevillerinin hepsi birde belediye başkadınıdır...
hasan yılmaz 2 yıl önce
düzce zaten sahipsizdi bürokrasi olarak ne yaptılar ki yazık oldu
sporcu 2 yıl önce
Sayın Kapoğlu sizde yaşayarak gördünüz Düzce de Yönetici ve Siyasilerin sadece Şhov yaptığını. Her yerde en öndeler ama iş cebe ve desteğe geldimi ortada kimse yok. Bunların en önündede kendine hala Bakanım diye hitap ettiren egolu şahıs var.
Orhan Küçük 2 yıl önce
Gökhan kapoğlu ve Düzce spor yönetimi Düzce için son bir şans olmuştur Fakat bunu Düzce siyasileri Bürokrasi kesimi hiçbir şekilde olumlu yönde değerlendirememiştir.Şehrin vizyonuna yapılanlar bakalım nasıl anılacak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık