banner614

KAPTAN SERKAN’LA ÖZEL

banner619

Düzcesporun başarılı oyuncusu kaptan Serkan Haber merkezimize önemli açıklamalarda bulundu. Fikstür avantajının kendilerinde olduğunu bu avantajı lehimize çevirmemiz gerekiyor dedi.

banner846
Spor 13.08.2015, 12:02
572
KAPTAN SERKAN’LA ÖZEL
banner844
Kaptan Serkan İlk müsabakanın çok önemli olduğunu bu maçı aldığımızda ikinci hafta genç bir ekip kuran Gölbaşı deplasmanına gideceklerini üçüncü hafta kendi taraftarlarımız önünde Erzin Belediyesporla oynayıp 4.hafta Bay geçeceklerini bu fikstür avantajı iyi kullanmamız gerekiyor diye söyledi.
Kaptan Serkan takımdaki arkadaşlığın üst seviyede olduğunu hiçbir olumsuzluğun olmadığını ifade etti. Kaptan Serkan Öz taraftarlarımız her zamanki gibi desteklerine ihtiyacı olduğunu bunu da bizlerden esirgemeyeceğini biliyoruz dedi. Öz Yeni bir takım oluşturdukları uyum sorununu atlattıklarını takım olarak iyi yolda olduklarını Zonguldakspor maçını iple çektiklerini taraftarlarımızın desteği ile sahadan galip ayrılmak olduğunu maçın son dakikasına kadar bizleri desteklesinler diye söyledi.
Yorumlar (1)
FANATİK DÜZCELİ 6 yıl önce
SERKAN BU TAKIMDA FORVETE İHTİYAÇ YOKMU YOKSA BİZMİ FUTBOLDAN ANLAMIYORUZ HOP OTUR HOP KALK DÖNEMİ YAŞAYACAZ DEMEKKİ YAZIK KELEŞ BU TAKIMI ŞAMPİYON YAPACAK HEE KELEŞ SEN SÖYLEDİKLERİNE İNANIYORMUSUN? YAZIK SANA YAZIK
16°
parçalı bulutlu