banner851

banner955

KAR ÜZERINDE RAFTİNG!

Düzce Turkuaz Off-Road Kulübü üyeleri, arazi araçlarının arkasına bağladıkları lastik botlarla rafting yaptı.

Spor 20.01.2019, 11:05 21.01.2019, 18:07
1670
Düzce Turkuaz Off-Road Kulübü üyeleri, "Kış Gezileri Tanıtımı" kapsamında arazi araçlarının arkasına bağladıkları lastik botlarla rafting yaptı.Düzce'de faaliyet gösteren Turkuaz Off-Road Kulübü üyeleri kar kalınlığının yaklaşık bir metre olduğu bin 400 rakımlı Topuk Yaylası'nda gezi düzenledi.Kar üzerinde safari yapan kulüp üyeleri daha sonra yanlarında getirdikleri lastik botları araçların arkasına halatla bağlayarak kar üzerinde rafting yapmanın tadını çıkardı. (AA)

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (6)
kudret 4 yıl önce
bir çok söylem ve yorumlar gelmesi gayet normal bir durum olup. Bu gibi olaylara sadece klavye üzerinden saldırmak akıllı bir kişilik değildir.bu grup gene sosyal medyada yapan hayvanlarını beslerken de rol almıştır. o zaman da 30 binlik araçlarla yapmıştır. burda maddiyat kesinlikle söz konusu değil yürek ve gönül işidir.
30 binlik arabayı beğenmeyen kardeşlerimiz 100 binlik-200 binlik arçla çıksın.
herbirimiz araçlarımızı ve doğayı da sevmekteyiz..???
Yakup 4 yıl önce
Sizin duymamış olanız bizi çokda ilgilendirmiyor ki, bunun içinde özel bir çabamız Yok. 30 bin olur, 10 bin olur, 150 bin olur. Araçların maddi değerleri bizim için konuşma konusu dahi olamaz. Daha önemlisi kullananların değeri. Saygılar.
Vatandaşa cevap 4 yıl önce
Kimileri vardır milyonları var ama hayatını mal gibi yaşar kimileri var imkanları yettiği kadarıyla o mallardan daha iyi yaşar...
sahipsiz düzce 4 yıl önce
ankara elmadağ rakımı 1000 m kayak merkezi var kışın tıklım tıklım bizim bitmiş altyapısıyla projesiyle dünyaya örnek kardüzümüz var ama kıymet bilen yok nerde yapcaz etcez diyen siyasiler?
vatandas 4 yıl önce
hiçte duymadım turkuaz bu son moda oldu galıba 30 bın tl lık araçlarla daglarda gezmek
Serdar 4 yıl önce
Kibir,hırs, kıskançlık seziliyor sanki :) Yakup başkan sen bu arkadaşı duydun mu daha önce? O seni hiç duymamış yazıkkkkk!! Çok gezen değil, ininden çıkan bilir .
29
açık