banner851

banner614

KARAR 17 ŞUBATTA VERİLECEK

Düzce 1.Amatör’de oynanan ve maçın hakemi tarafından ertelenen Beçispor- Kurtsuyu müsabakasının kararı 17 Şubat tarihinde verileceği açıklandı.

banner619
Spor 23.01.2018, 12:07 23.01.2018, 15:16
757
KARAR 17 ŞUBATTA VERİLECEK

Düzce 1.Amatör’de ertelenen Beçispor-Kurtsuyu müsabakasının sonucu 17 Şubat’ta verilmesi tepkilere neden oldu. 5 takımın bu olayda zarar gördüğü belirtildi. 1.Amatör’de oynanacak play-off maçları ise 17 Şubat tarihine kadar oynanmayacağı belirtildi. Takımların maddi ve manevi zarar gördüğü söylendi. Şampiyonluğunu ilan edemeyen Beçispor ise bu konuda en fazla mağdur olan takım olurken, play-off’a çıkan Aziziyespor, Özbalatlıspor, Yazıpınarspor ve 1934 Selamspor takımlarının mağduriyet yaşadıkları görüldü.

17 Şubat tarihinde verilecek karara göre Beçispor-Kurtsuyu maçının son 16 dakikası oynanması halinde, Beçispor müsabakayı kazandığında veya berabere bitirdiğinde şampiyonluğunu ilan edecek.

Öte yandan, Beçispor’un maçı kaybetmesi halinde Yazıpınarspor şampiyon olup Beçispor play-off oynayacak.

Yorumlar (6)
Çok bilenler 4 yıl önce
Madem talimatları bu kadar çok biliyorsunuz o zaman bu maçların kararını Tff nin vereceğini de bilmeniz lazım. Boş konuşuyorsunuz...
murat 4 yıl önce
Yönetici,bu iki maçın kararını düzcede veremezler,talimatlar net,sende bunu çok iyi biliyorsun,amaç ortalığı karıştırmak,durma devam et.
Doğru tespit 4 yıl önce
İl temsilcisi ne sorsunlar hani her şeyi çok biliyor ...
yönetici 4 yıl önce
il disipiln kurulu maddeleri açık bu kadar beklemenin bir şartı yok il disipli kurulu talimatları belli bu takımlara yazık değilmi istediğiniz yere sorabilirsiniz
cafcuf 4 yıl önce
şu il disiplin kurulu maddelerini bi açıklasana yönetici =)
guğır 4 yıl önce
senin gibi yöneticiler yüzünden bu durumlara düşüyoruz zaten. hiç bir şeyi bilmeden her şeye yorum yapma