banner851

banner955

KARARI KİM VERECEK?

Türkiye Futbol Federasyonu 2. ve 3. lig kararlarını açıklarken Bölgesel Amatör Lig (BAL) ne olacak sorusunun yanıtı aranmaya başlandı.

Spor 10.07.2020, 13:03 10.07.2020, 13:04
857
KARARI KİM VERECEK?
banner1032

TFF 2. ve 3. lig kararlarını açıklarken BAL’ın ne olacağı sorulmaya başlandı. Türkiye Futbol Federasyonu BAL ve Süper Amatör Kümenin kararının Amatör Kurulunun vereceğini söylerken BAL’da bulunan 11 grubun birincilerinin 3. lige çıktığını açıkladı.

Alınan bilgi doğrultusunda Süper Amatör Kümede lider olan takımların BAL’a çıkacağı öğrenildi. Resmi açıklamanın Amatör Kurul tarafından kısa sürede açıklanacağı BAL’da ve Süper Amatör Kümede düşmenin olup olmayacağı kararlaştırılacak. Türkiye Futbol Federasyonu 2. ve 3. lig gruplarında küme düşmesi kesinleşen takımları bir alt kümeye düşürürken BAL ve Süper Amatör Kümede böyle bir kararın olup olmayacağı yapılacak toplantı sonrasında karara bağlanacak.

BEYKÖY BELEDİYESPOR

İlimizi BAL’da temsil eden Beyköy Belediyespor küme düşmesi kesinleşirken Amatör Kurulunun alacağı karar merak ediliyor. Kurul düşme yok derse Beyköy Belediyespor BAL’a devam edecek kurul düşme var derse Beyköy Belediyespor BAL’a veda edecek.

Yorumlar (0)
20
az bulutlu