banner851

banner955

KARETE TAKIMININ BAŞINA GETİRİLDİ

Kaynaşlı Belediyesi Spor Kulübü Karate Takımının başına Avrupa ve Dünya Şampiyonu Sabri Kıroğlu getirildi. Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Kıroğlu ile yapılan anlaşmayı sosyal medya üzerinden duyurdu. Şahin, “Kaynaşlı Belediyesi Spor Kulübü Karate takımımızı şampiyonların adresi haline getireceğiz” dedi.

Spor 22.09.2022, 17:15 22.09.2022, 15:46
1308
KARETE TAKIMININ BAŞINA GETİRİLDİ
banner1032

Avrupa ve Dünya Karate şampiyonu Sabri Kıroğlu, Kaynaşlı Belediyesi ile anlaşma sağladı. Kaynaşlı Belediyesi Spor Karate Takımının antrenörlüğüne getirilen Kıroğlu, takımı çalıştırmaya başladı.

Konu ile ilgili kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin,  “3 Yıl Kaynaşlı Belediyesi Spor Kulübü Karate Takımımızın antrenörlüğünü yapan ve kulübümüze çok sayıda madalya kazandıran Avrupa  - Dünya Olimpiyat Şampiyonumuz Sabri Kıroğlu hocamız ile kısa bir aradan sonra tekrar anlaşma sağlanmış ve kendisi Karate takımımızın antrenörlük görevine getirilmiştir. Sabri Kıroğlu hocamız ve Belediyemizde görev yapmakta olan Balkan ve Karadeniz Hazar Ülkeleri Şampiyonumuz Hüseyin Çetin hocamızın antrenörlüğü ile Kaynaşlı Belediyesi Spor Kulübü Karate takımımızı şampiyonların adresi haline getireceğiz” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu