banner851

banner955

kastamonu üniversitesini yeneceğiz

düzce belediyespor antrönörü tülin met karadağ yaptığı açıklamalarda rakibimizde oynadığı iki maçı kazandı bizde bu maçı kazanıp liderliğimizi sürdürmek istiyoruz dedi.

Spor 03.12.2009, 19:03
115
 kastamonu üniversitesini yeneceğiz
banner1032

Düzce Belediyespor'un cuma günü yapacağı Kastamonu Üniversitesi maçı öncesinde Antrenör Tülin Metkaradağ açıklamalarda bulundu.Metkaradağ, oyuncularında kazanmayı çok istediklerini belirterek, “ maçı kazanacağımıza inanıyorum.” dedi.
Tülin Metkaradağ “Rakibimiz iyi bir rakip. Oynayacağımız takımla aynı durumdayız. Onlarda 2 de 2 yaptı, bizde 2 de 2 yaptık. Onlarda aldıkları maçları farklı skorla kazandılar, bizde farklı skorla kazandık. Averaj ile öndeyiz. Bu maç oynadığımız grubun liderlik maçı olacak. Kazanan takım birinci olacak. Önemli bir maç. Rakipte basketbolu bilen, daha önce oynamış oyuncular var. Daha önce ki maçlarda oynadığımız takımlardan biraz daha öndeler.İki tane farklı skorla maç kazandık. Takım bundan dolayı biraz rehavete düştü. Önemli bir maç olduğununda bütün oyuncular farkında. Konsantre oldular. Kazanmayı çok istiyorlar. Çok büyük aksilik olmasa maçı kazanacağımza inanıyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.
Düzce'de tek salon olması hazırlıklar konusunda sıkıntı yaşatıyor. Düzce Gençlik, Düzce Belediyespor ve diğer hazırlık yapan takımlarda aynı salonu kullanıyor. Düzce Belediyespor Çilimli'de hazırlanıyor. Bu konu ile ilgili de açıklamalarda bulunan Tülin Metkaradağ, “ Çilimli'de istediğimiz zaman istediğimiz saatte çok rahat idman yapma şansı oluyor dedi.


banner844
Yorumlar (0)
14
kapalı