banner851

banner614

KAYNAŞLI BELEDİYESPOR GÖLYAKASPOR’U YEDİ BİTİRDİ

Düzce Süper Amatör takımlarından Kaynaşlı Belediyespor, rakibi Gölyakaspor’u kendi evinde oynadığı müsabakada yedi bitirdi.

banner619
Spor 23.10.2016, 16:07
836
KAYNAŞLI BELEDİYESPOR GÖLYAKASPOR’U YEDİ BİTİRDİ
Müsabakaya hızlı başlayan Kaynaşlı Belediyespor, rakibi kendi sahasına kapatarak oynamaya başladı. İlk golü bulan Kaynaşlı Belediyespor 1-0 önde oynamasına rağmen rakibinin üzerine sağlı sollu giderek çok gol kaçırdı.

Kaynaşlı Belediyespor taraftarlarına her gol kaçırmada saç baş yoldururken devre, Kaynaşlı Belediyespor’un 1-0 üstünlüğü ile bitti.

İkinci yarıda Kaynaşlı Belediyespor atak oynamaya başladı. Peş peşe goller sonucunda müsabaka 5-1 oldu. Son 15 dakikada iki gol daha atan Kaynaşlı Beldiyespor müsabakayı 7-1 kazandı.

Müsabakadan sonra haber merkezimize açıklamalarda bulunan Kaynaşlı Belediyespor Genel Kaptanı Cezmi Aydın “İlk yarıda çok gol kaçırdık ama ikinci yarıda bu golleri atınca farklı bir galibiyet geldi” ifadesinde bulunarak, iyi bir müsabaka olduğunu galip geldikleri için sevinçli olduklarını söyledi.
 
banner844
Yorumlar (4)
Futbolcu 5 yıl önce
Aynen kardeşim Muhsin Başkan zamanında takım en son biyerlere oynuyordu ama artık her sene figüran rolünde koskoca Gölyakaspor belediye başkanına gidip takımı ben çalıştırayım demeyi bilenler daha fazla güzelim ilçenin takımını rezil etmeden takımı bırakmalı
yedibitirdi 5 yıl önce
bol keseden yedi tane gol yiyipte ahkam kesmeyin eskiden bi şaşa vardı.şimdi bi pişkinlik var. bu kulüp muhsin başkanın zamanında turkiye şampiyonalarına da gitti ve tarihi galibiyetleri de oralarda aldı.3.lig kapılarından döndü.tek bi gerçek var şu ortamda her türlü takımı organize yapacak.başarıya ulaştıracak tek gerçek muhsin başkanın taşın altına elini atması gerisi boş laflar.
TEVFİK HOCA 5 yıl önce
ey LAZOĞLU: Bu takımın hocası benım..Futbolda böyle anormal sonuçlar mevcut.dogru kışiler kımlerse soylede gelsınler sende gel akıl verirsin onlara.. ..bu takım daha önçe kümede düştü 7 de yedi....benmiydim hoca küme düşerken.2 senedir takımın basındayım..dar butceyle mucadele veriyoruz..eldekı mevcut kadro yu kullanmaya calısıyoruz..LAZOĞLU gecen haftada 5 attık. takım attı. hoca atmadı....
Lazoğlu 5 yıl önce
Ey Gölyakaspor nerde o eski şaşalı takımınız bu takım kimlere kaldı hocası kim yedi gol yemişssiniz hiç mi mücadele vermediniz takım yanlış kişilerde olduğu belli eskiden eser kalmamış...