banner851

banner614

Kaynaşlı Büyük Sınav Verecek

banner619

Yarın Serdivanspor ile karşılaşacak olan Kaynaşlı Belediyespor, ilk maçta alınan 4-1 lik yenilginin rövanşı için sahaya çıkacak.

banner846
Spor 29.01.2011, 09:42
202
Kaynaşlı Büyük Sınav Verecek
banner844

Bölgesel Amatör Ligde ikinci devre maçları yarın başlıyor.11. Gruptaki Düzce temsilcisi Kaynaşlı Belediyespor yarın Sakarya'da Serdivanspor ile karşılaşacak. İlk maçta Sakarya temsilcisine 4-1 yenilen Kaynaşlı Belediyespor, rövanşı alarak ikinci devreye galibiyetle başlamak istiyor.İlk yarıda en farklı mağlubiyeti Serdivanspor karşısında aldıklarını hatırlatan Kaynaşlı Belediyespor Teknik Direktörü Nedim Akbulut, bu maçın bilincinde olarak taktik ağırlıklı idmanlarını yaptıklarını belirtti. İlk yarda maçlarda gösterdikleri başarıyı skora yansıtamadıklarını vurgulayan Akbulut, “ gol yollarındaki eksiklerimizi tamamlamaya çalışarak ikinci yarıya hazırlandık.Son olarak dün yaptığımız idmanlarımızı takdik ağırlıklı gerçekleştirdik.İlk yarıda oyadığımız oyunu skora yansıtamadık.Birde en büyük eksikliğimiz, oynadığımız 13 maçın 7 sinde sahada 10 kişi kaldık. Bu konuda tedbirimizi aldık uyarılarımızı yaptık.Bu maçın öneminin bilincinde olarak hazırlandık.İlk maçta aldığımız yenilgi ilk yarıdaki en farklı yenilgimiz oldu. Oyuncularımız o maçta heyecan yaptı.Ama bu maçta daha tecrübeli olarak Serdivanspor'un karşısına çıkacak ve en iyi şekilde mücadele edeceğiz.” dedi.

Her oyuncumuz hazır durumda

Takımı ikinci devre daha da gençleştirdiklerini belirten Kaynaşlı Belediyespor Teknik Direktörü Nedim Akbulut, “ A takımındaki ve alt yapıdaki bütün oyuncularımızı her an maça çıkacak gibi hazırlanıyorlar.Bu nedenle genç takımdan dahil ettiğimiz Birkaç oyuncumuzu gönül rahatlığı ile oynatacağım.” dedi. Takımda iyi bir orta saha oyuncusu olan Mert'in sakat olduğunu ve Serdivan maçında oynayamayacağını belirten Akbulut, uzun süredir devam eden kaleci sıkıntısınında yedek kaleci ile aşılmaya çalışıldığını, kendisine şans tanındığını ifade etti. Nedim Akbulut, Serdivanspor'a karşı galibiyet alacak güçte olduklarını ve maçta en iyi mücadeleyi sergileyeceklerini kaydetti.

Haber; R. BAL

Yorumlar (0)