banner851

banner614

KAYNAŞLI’DA SEMİNER DÜZENLENDİ

Profesyonel THAİ FİGHT Federasyonun temelleri Düzce’de atılarak ilk Antrenör, Hakem ve Menajerlik kurslarına da 2 gün ev sahipliğini Kaynaşlı Belediyesi yaptı. Kafkas Kartalı lakaplı, Kick Boks Dünya Şampiyonu ve halen bu spor dalında ringe çıkan Erkan Varol tarafından kurulan, K1 sertifikasına sahip olacak olan THAİ FİGHT Federasyonunda, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Muayi Thai Bölge Başkanı Birol Aksu’nun da yönetici oldu.

banner619
Spor 11.10.2021, 13:30 11.10.2021, 15:51
794

Kafkas Kartalı lakaplı, Kick Boks Dünya Şampiyonu ve Sporcusu Erkan Varol tarafından kurulan THAİ FİGHT Federasyonunda,  yönetici olarak sporcu kişiliği ile bilenen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’de bulunuyor.

Muay Thai Bölge Başkanı Birol Aksu’nun da yönetim kurulunda olduğu THAİ FİGHT Federasyonun, Antrenör,  Hakem ve Menajerlik Seminerine ev sahipliğini de Kaynaşlı Belediyesi adına Başkan Birol Şahin yaptı.

K1 sertifikasına sahip olacak olan Federasyonun   Kaynaşlı İnci Otelde,  2 gün süren Eğitim Seminerine Türkiye’nin bir çok ilinden sporcu katıldı.

Seminer sonunda, Antrenör, Hakem ve Menajer olmayı hak eden sporculara sertifikaları törenle verildi.

Bu seminere destek veren ve yönetiminde de  yer alan, Muay Thai  Bölge Başkanı Birol Aksu’ya da plaket taktim edilen seminerine  ev sahipliği yapan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, kapanış töreninde bir konuşma yaparak, “Sporcularımızı Kaynaşlı Belediyesi olarak ağırlamaktan ve bu federasyonun kurulmasında ve seminerlerde yer almaktan mutluyuz, gururluyuz” dedi.

banner844
Yorumlar (2)
dzcli 4 gün önce
bu ekiple hiç bir şey yapılmaz sporcumuzu tenzi ediyorum
Traveller 4 gün önce
İngilizcede büyük harfler noktalı yazılmaz Öncü Haber!