banner851

banner955

KAYNAŞLI’DA TRANSFER BOMBALARI

2017-2018 futbol sezonunda Bölgesel ligde oynayacak Kaynaşlı Belediyespo iç transferde 4, dış transferde 1 oyuncu anlaşma sağladı.

Spor 05.06.2017, 16:00
2789
KAYNAŞLI’DA TRANSFER BOMBALARI

Kaynaşlı Belediyespor iç transferde kaleci Yekta orta saha oyuncuları Erol, Semih, Seyman forvet oyuncusu Doğancan ile anlaşma sağlarken dış transferde Çilimli Belediyespor’un orta saha oyuncusu Burak Ahmet Şimşek ile anlaşma sağladığını açıkladı.

Kaynaşlı Belediyespor’un iç ve dış transferlere devam edeceği ifade edilirken amaçlarının lige güçlü bir kadro ile girmek olduğu ifade edildi. Kaynaşlı Beklediyespor’un başarılı teknik adamı Nihat Aydın transferlerle lige iyi başlangıç yapmak istediklerini söylerken, bütçelerinin 1,5 milyon lira değil 800 bin lira olduğunu söyledi. Aydın Kaynaşlı Belediyespor transferlerle oyuncuların önlerini açmak istediklerini dışarıda oynayan Düzceli oyuncuları Kaynaşlı Belediyespor’da oynatmayı hedeflediklerini söyledi. 

Aydın transferlere devam edeceklerini kısa sürede bitirip sezonu açacaklarını ifade etti.

Yorumlar (6)
Ademoğlu 5 yıl önce
Bal liginde oynamak maddi açıdan ço zordur.Öyle raja rallisi ,bisiklet rallisi yarışına benzemez.Bunlar ancak belediyeyi zarara sokarlar.İşte örnek Düzcespor.Onun için çokda bir şay beklemeyin.güvenmeyin.Önce başkan halkına hizmet ettsin.
Amatör sporcu 5 yıl önce
Kaynaşlıspor iyi yolda Beyköy ne yapıyor ne hoca var ne yönetim düşecekmi yoksa
Binuri 5 yıl önce
Kaynaşlı da hizmet yok. Belediye 800 bin futbola ayırmış!
Yorumsuz 5 yıl önce
Dış transfer bombaları ne zaman patlatacaksin kaynaşlıspor
Kazım karabekir 5 yıl önce
Paraşütsüz düşer
Paraşüt 5 yıl önce
Güzel yorum tebrik ediyoruz, tüm ailecek gülüyoruz ve devamını bekliyoruz