banner851

banner955

KAYNAŞLI’DAN DÜZCESPOR OYUNCULARINA TEKLİF

Bölgesel ligde ilimizi temsil edecek olan Kaynaşlı Belediyespor transferde tam gaz ilerliyor.

Spor 01.06.2017, 10:11
1269
KAYNAŞLI’DAN DÜZCESPOR OYUNCULARINA TEKLİF

1.5 milyonluk bütçe ile transfere giren Kaynaşlı Belediyespor Ahmet Şen ve Doğukan Bayraktutar ile anlaşmanın ardından Çilimli Belediyespor oyuncusu Burak Ahmet ile ön görüşme yaptı. Kaynaşlı Belediyespor transfer komitesi Burak Ahmet ile her konuda anlaşarak imza aşamasına geldiği ve kısa sürede bu transferi gerçekleşeceği öğrenildi.

Kaynaşlı Belediyespor transfer komitesi iç transferde 5 ile 8 oyuncu arasında bir seçim yapacağı öğrenilirken bu iç transfer görüşmelerine haftaya başlayacağı bilgisine ulaşıldı. Kaynaşlı Belediyespor’un dış transferde arayışlarına devam ettiği ve Düzcespor oyuncuları Enver Ayyıldız ve Mert Özkan’a teklif götürdüğü öğrenildi.

Yorumlar (6)
olmazzzzz 5 yıl önce
Aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor hüsran
Kazım karabekir 5 yıl önce
Doğancan nasıl 32 gom attı hayret yav hadi bakalım bu sene ne olucak özellikle dogiyi takip edeceğim ve kaynaşlı spora not fazla açılma :)
Kazım yılmaz 5 yıl önce
Düzcespor oyuncuların üzerinden elinizi çekin beyler siz kendinizi biliyorsunuz
Darkhause 5 yıl önce
Dogancan ile anlaşmayacaklarsa ben adamı samsun a götürecegim bekliyoruzz
Amatör sporcu 5 yıl önce
Kaynaispoe Bask oyuncu bulamadınız da Düzcespor oyuncuları na saldırıyordu uz ayıp ayip
Seyirci 5 yıl önce
Gecen sene takımın şampiyon olmasın da ki en büyük neden kaleci yekta. Yekta ile anlaşılması lazim düzce de kaleci yok madem düzcenin cocukları olucak herkes sahip cıkmalı takıma bal ligi tecrübesi olan osman da kalmalı o takımda. Başarılar
Yeni Sayımız