banner851

banner955

KELEŞ’TEN ŞAMPİYONLARA DESTEK

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’ten, Düzce’yi Atıcılık ve Avcılık branşında başarı ile temsil eden sporculara destek geldi.

Spor 07.06.2017, 11:52
835
KELEŞ’TEN ŞAMPİYONLARA DESTEK
Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından İstanbul İstinye Atış Poligonunda gerçekleştirilen Double Trap Kulüplerarası Türkiye Şampiyonasında elde edilen Türkiye birinciliği ve üçüncülüğü Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından ödüllendirildi.Düzce Avcılık Atıcılık Gençlik ve Spor Kulübü ile Düzce Merkez Avcılık ve Atıcılık Kulübü üyeleri Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i makamında ziyaret etti. Başkan Mehmet Keleş, Türkiye şampiyonasında dereceye giren kulüplere 10 bin liralık hediye çeki ile katkıda bulundu. Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Double Trap Kulüplerarası Türkiye Şampiyonasında Düzce Merkez Avcılık ve Atıcılık Kulübü birinci, Düzce Avcılık Atıcılık Gençlik ve Spor Kulübü ise üçüncü oldu. Ferdi müsabakalarda ise 6 final atıcının 4’ü Düzceli sporcu oldu. Final atışlarının sonucunda 3 Düzceli sporcu Beytullah Balkancı birinci, Servet Sivrikaya ikinci ve Cihat Çelebi üçüncü olarak kürsünün sahibi oldu. Kulüp üyeleri Başkan Mehmet Keleş’i makamında ziyaret ederek şampiyona hakkında bilgi verdiler. Başkan Mehmet Keleş, sporcuların başarılarından dolayı gurur duyduğunu belirterek ‘ Düzce’de Atıcılık önemli bir seviyeye geldi. Türkiye çapında başarılara imza atıyorlar. Düzce Belediyesi olarak bu spora katkı sağlamak amacıyla atış poligonu yapacağız. Bunun için araştırmalarımıza başladık. Tamamlandığında Türkiye’de ses getiren müsabakalar olacaktır’ dedi. Başkan Mehmet Keleş daha sonra da kulüplere 10 bin liralık hediye çeki takdim etti.  

 
banner844
Yorumlar (1)
Selim 5 yıl önce
Kesınlıkle o paraya ıhtıyacları yok o ınsanların. Sen bu paraları nerelere vermen gerektığini aslında biliyorsun ama ama mevlam sana nasip etmıyor işte.
Yeni Sayımız