banner851

banner614

KENDİMİZE GÜVENİYORUZ

Düzcespor 68 Aksaray Belediyespor’u deplasmanda 2-1 yenerken, maç sonunda Düzcespor Teknik Direktörü Yavuz İncedal ve oyuncular önemli açıklamalarda bulundu.

banner619
Spor 08.05.2021, 10:13
907
KENDİMİZE GÜVENİYORUZ

Düzcespor Teknik Direktörü Yavuz İncedal “Aksaray Belediyespor karşısında alınan galibiyetin önemi çok fazla ama böyle maçları ben 90 dakika tutuyorum. İlk 45 dakikasını bugün oynadık ve deplasmanda 2-1 kazandık. Bu skor sadece bize avantaj getiriyor. Ayaklarımızı yere sağlam basmalıyız” dedi.

İncedal “hiç havaya girmeden çalışmalarına başlayacaklarını ve bize destek veren yönetimimize ve taraftarlarımıza teşekkür ederim” dedi.

OYUNCULAR KONUŞTU

Düzcespor Aksaray Belediyespor maç sonrasında Başkan Gökhan Kapoğlu teknik ekibi ve oyuncuları tek tek tebrik ederken, oyunculara evlat gibi sarılması izleyenleri duygu seline döktü.

Oyunculardan Nevzat, Metin, Yusuf, Sıddık, Adem, Oğulcan, Onur, Semih ve Mutlu “iyi mücadele ettiklerini söylerken, rövanşın olacağını henüz hiç bir şey bitmedi, sadece ilk ayağını kazandık” diyerek temkinli davrandılar. Kaptan Nevzat ise “gol attığı için sevinçli olduğunu” söylerken, “önemli olan Düzcespor’ un galibiyeti” dedi.

2.Kaptan Yuısuf ise “iyi günlerin geleceğini, maçları tek tek geçeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)