banner851

banner614

KENDİMİZİ TAÇLANDIRDIK

banner619

Düzce Belediyespor teknik sorumlusu Özgür Oral akademi ligine neden girmedikleri konusunda açıklamalarda bulundu.

banner846
Spor 11.09.2015, 12:59
1164
KENDİMİZİ TAÇLANDIRDIK
banner844
Düzce Belediyespor Teknik sorumlusu Özgür Oral Düzcespor'un Akademi ligine girmesi ancak  Düzce Belediyespor'un olmaması yönündeki sorulan soruya  karşı Düzcespor'un Akademi ligine girmesinin hayırlı olmasını dileyerek l keşke iki takım da girseydi de Düzceli oyuncular bundan daha fazla yararlansaydı şeklinde cevap verdi.
Teknik sorumlu Özgür Oral 'Düzceli oyuncuların gelişimi  ve önünü açmak adına oyuncularımızı istedikleri kadar verebiliriz' dedi.Oral 'Bu süreç uzun bir süreç oldu bizimde başvurumuz vardı ama bu sürecin çok uzaması nedeniyle bizi bu lige almadılar bundan sonra önümüze bakıp yeniden yapılanmaya gitmek zorundayız' dedi.Teknik sorumlu Özgür Oral listede kaç oyuncu var ne kadar oyuncu istiyorlar bunu bilmiyoruz 40-45 oyuncu istediklerini sizden öğrendim bu rakam önemli değil yalnız bu rakam doğruysa biz de arkadaşlarımızla oturup fikir alışverişi yapacağız önümüzde uzun yıllar var yeniden yapılanmamız için çok uğraşmalıyız diye söyledi.Oral son olarak demek ki doğru adımlar ve yapılanmayı iyi yaptığımız için kendimizi taçlandırdık dedi.
Yorumlar (3)
yasar 6 yıl önce
düzceidmanyurdu herzaman düzcesporun emrinde tüm alt yapı futbolcularımızı veremeye hazırız şu anda aynı şekilde 1907kulübüde hazır yetrki bu futbolcular vitrine çısın
BİRİSİİİ 6 yıl önce
BİRİSİ OLAN KARDEŞ AKADEMİ LİG''İN HANGİ LİG OLDUĞUNU BİLMEDİĞİN BELLİ BİLSEYDİN BURADA OYNAYACAK OLAN DÜZCE GENÇLERİNE MALZEMECİLİK DAHİ YAPARIM, HİZMET VERİRİM DERDİN.
Birisi 6 yıl önce
Helal olsun Düzce Belediyespor''a. Şimdi altyapı tamamen Düzcespor''a geçtiğine göre Düzce Belediyespor''da hedef BAL olmalı. Çünkü Düzcespor''un Düzceli gençlerin önünü açacak bir yapılanmaya gideceğini zannetmiyorum. Düzce Bldspor BAL''a girerse ol
21°
parçalı az bulutlu