banner851

banner614

KENTTİN TAKIMINA SAHİP ÇIK

3.lig 1.grupta şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor yarın(10 Aralık) saat 13.30’da Düzce 18 Temmuz stadında Ofspor ile karşı karşıya gelecek.

banner619
Spor 09.12.2017, 14:35
470
KENTTİN TAKIMINA SAHİP ÇIK

3.Lig 1Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor için, spor çevresi  Düzcespor taraftarına çağrı yaparak Düzcespor takımına sahip çıkmasını ve stadı doldurmalarını istedi.

Düzcespor Ofspor müsabakasını Kahramanmaraş bölgesinden Abdulkerim Saltuk yönetirken yardımcılarını Adem Şahan, Mehmet Özen yapacak maçın 4.hakemi Emir Toprak olacak. Düzcespor Ofspor maçın hazırlıklarını Gümüşova Dedekoru’da yaparken oyuncuların hırslı olduğu gözlendi. Düzcespor yarın oynayacağı müsabaka için bugün kampa girecek.

Düzcespor Ofspor maçına mutlak üç puan için hazırlıklarını yapıyor. Düzcespor teknik direktörü Ahmet Duman: “Müsabakadan mutlaka üç puan ile ayrılmak zorundayız. Böyle maçların telafisi yok taraftarımızın desteği ile Ofspor’u puansız yollayacağız” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (3)
yalçın 4 yıl önce
lütfen yukarıdaki mavi formaları giymesinler hiç şans getirmiyor gibi geliyor bana.
ŞİMŞEKLER 4 yıl önce
Düzcespor'umuzun asil ve büyük taraftarına duyurumuzdur.
Yarın maç organizasyonumuz şu şekilde yapılacaktır.
Toplanma yerimiz 12:00'da Düzce Anıt Park meydanında toplanıp el ele kol kola stadımıza yürüyeceğiz.

Kırmızı Şimşekler Taraftar
Ali 4 yıl önce
İlk yarı golü atıp 2. yarı defansa çekilmezsek ne ala yoksa orta saha dan gelip geçerler orta sahayı kalabalık tutarsak bu işi götürürüz...