banner851

banner614

Kervan Camii galip

Düzce İl Müftülüğü'nün düzenlediği Futbol Turnuvası'nda maçlar oynandı. Yapılan karşılaşmalarda Kervan Camii ile Karaca Camii karşı karşıya geldi.

banner619
Spor 09.07.2009, 19:39
214
Kervan Camii galip

Düzce İl Müftülüğü'nün düzenlediği Futbol Turnuvası'nda maçlar oynandı. Yapılan karşılaşmalarda Kervan Camii ile Karaca Camii karşı karşıya geldi. Yapılan maçta Kervan Camii geriye düşmesine rağmen rakibinin hatalarınıda değerlendirerek maçı 4-2 kazandı. Maçta Karaca Camii etlikli olurken ilk dakikalarda rakibine üst üste ataklar yaptı. Oyunda üstünlüğü kurmaya başlayan Karaca Camii 15. dakikada oyuncusu Enes Sezer ile 1-0 öne geçti. Maçta öne geçen Karaca Camii ilk yarının sonlarına doğru pas hataları yapmaya başladı. Bu durumu değerlendiren Kervan Camii 22. dakikada oyuncusu Tolunay ile beraberliği sağladı. Atılan golden iki dakika sonra Kervan Camii 24. dakikada yine Tolnay ile öne geçti. İlk yarı Kervan Camii'nin 2-1'lik üstünlüğü ile sona erdi.

Bireysel oyun kaybettirdi

Kervan Camii- Karaca Camii mücadelesinde ikinci yarıya iyi başlayan taraf Kervan Camii oldu. Kervan Camii 28. dakikada penaltı kazandı. Kazanılan penaltıyı yine Tolunay gole çevirdi. Kervan Camii üst üste ataklarına devam etti. ve 30. dakikada oyuncusu Emrecan ile dördüncü golünü attı. Karaca Camii farkı azaltmaya çalıştı.Ancak Karaca Camii oyuncuları bireysel oyun tarzında oynamaya başladılar. Oyuncular arasında anlaşmazlık olunca istenilen sistemide sahaya yansıtamadılar. Kervan Camii'nin rakibine göre daha çok takım oyunu oynadığı dikkatlerden kaçmadı. Karaca Camii maçın sonlarına doğru düzelmeye başladı. 40. dakikada Karaca Camii yine Enes Sezer ile gol attı. Kervan Camii girdiği gol pozisyonlarını değerlendiremedi. Karşılaşmada başka gol olmayınca Kervan Camii sahadan 4-2'lik galibiyet ile ayrıldı.

Kervan Camii:Ogün, Ahmet, Mücahit, Cezmi, Coşkun, Zekeriya, Yakup, Yunus, Emrecan, Tolunay

Karaca Camii: Buğra, Tuğral, Enes, Samet,Enes,İbrahim, Kadir, Enes Sezer, Kerem, Samet

Hakem: Hüseyin Akçay

Yorumlar (0)