banner851

banner614

KİLİMLİ DEPLASMANINA GİDİYOR

banner619

Bölgesel Amatör takımlarımızdan Beyköy Belediyespor Kilimli Belediyespor deplasmanından puan veya puanlarla dönmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

banner846
Spor 01.10.2015, 12:41
765
KİLİMLİ DEPLASMANINA GİDİYOR
banner844
BeyköyBelediyespor bu hafta sonu Kilimli Belediyespor deplasmanına gidecek. Beyköy Belediyespor'da Osman Sakat, İsmail Bektaş ve Enes,Mehmet cezalı durumda.Bu oyuncular dışında başka eksik bulunmuyor.Beyköy Belediyespor Antrenörü Nurettin Çolak İlk müsabakada Bartınspor’u yenerek lige üç puanla başladıkları ve bunun anlamı olması için Kilimli deplasmanından puan veya puanlarla dönmeleri gerektiğini ifade etti.
Çolak kadro zaafı yaşadıklarını belirterek sakat ve cezalı oyuncularının fazla olması nedeniyle kadro kurmakta zorlandıklarını ama oynayan oyuncuların da verilen görevi yapacaklarına inandıklarını söyledi.Beyköy Belediyespor Antrenörü Nurettin Çolak takımda arkadaşlığın çok iyi olduğunu ve bu arkadaşlığın takıma yansıdığını dile getirerek tek yumruk halinde olduklarını Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın kendilerini yalnız bırakmadığını heyecanla takip ettiğini söyledi.Çolak Başkanımız Abdullah Çalışkan ve yöneticilerimize bizlere verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ederim dedi.
Yorumlar (1)
Haydi beykoy 6 yıl önce
Al üc puan don selman gol olsun hadi
17°
parçalı bulutlu