banner851

banner955

KİM AVANTAJLI?

Grubumuzda kalan müsabakaları baktığımızda Düzcespor ve Aksaray Belediyespor 7 maç oynarken Adıyamanspor 6 müsabaka oynayacak.

Spor 23.03.2021, 09:52 23.03.2021, 12:24
557
KİM AVANTAJLI?

3..lig 4. Grupta kalan maçlara bakıldığında zirveyi yakından takip eden 3 takım olduğu görülmekte. Düzcespor ve Aksaray Belediyespor’ un 7 maçı bulunurken Adıymanspor ’un 6 maçı bulunuyor. Düzcespor iç sahada 4 deplasmanda 3 maç oynarken Aksaray Belediyespor iç sahada 3 deplasmanda 4 maçı bulunuyor. Adıymanspor ise 3 iç saha 3 deplasman maçı bulunuyor. Bu 3 takıma bakıldığında Düzcespor’a 6 galibiyet 1 beraberlik yetmekte. Avantajı elinde bulunduran Düzcespor’ un en önemli maçı Perşembe günü Orduspor ile oynayacak. 

KALAN MAÇLAR

Düzcespor Perşembe günü saat 14 00 de Orduspor ile iç sahada oynarken Adıymanspor kendi evinde Muğlaspor’u konuk edecek. Aksaray Belediyespor deplasmanda Karaköprü Belediyespor ile oynayacak. Sonraki hafta Düzcespor İstanbul Sultanbeyli Belediyespor deplasmanına çıkarken Adıymanspor Kozan deplasmnına çıkacak. Aksaray Belediyespor iç sahada Bursa Yıldırım ile oynayacak. Bu maçlarda sonra Düzcespor iç sahada Kelkit Belediyespor ile oynarken Adıymanspor sahasında Silivrispor ile oynayacak. Aksaray Belediyespor ise Alanya Kestel deplasmanında boy gösterecek. Daha sonraki hafta Düzcespor deplasmanda Aksaray Belediyespor ile oynayacak Adıymanspor Siirt deplasmanına çıkacak. Son 3 maça girildiğinde ise Düzcespor iç sahada Bergama Belediyespor ile oynarken Adıymanspor Bayrampaşa ile kendi evinde oynayacak Aksaray Belediyespor ise Orduspor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Düzcespor iç sahada Bergama maçından sonra deplasmnda Modafen ile oynarken Adıyamanspor Karaköprü Belediyespor ile deplasmanda son maçını oynayacak. Aksaray Belediyespor ise iç sahada Sultanbeyli Belediyespor ile oynayacak. Düzcespor son maçını ise kendi evinde Kırıkkale Anadolu ile oynayacak Aksaray Belediyespor ise Kelik deplasmanına çıkacak. Bu maçlara göre Düzcespor fikstür ve fazla maçı olduğundan avantajını elinde bulundurmakta. 

Yorumlar (2)
Kazım 2 yıl önce
Lidersen, bu avantajı kullanmalısın. Hata lüksümüz yok.
EYÜP SÖNMEZOĞLU 2 yıl önce
BAŞARILAR DİLERİM SAYİN BAŞKANIMIZA
Yeni Sayımız