banner851

banner955

KIRMIZI ŞİMŞEKLER HAYKIRDI

Düzcespor taraftar gruplarından Kırmızı Şimşekler Derneği Yönetim Kurulu üyesi Murat Albayrakoğlu çok önemli açıklamalarda bulundu.

Spor 12.06.2017, 16:22
958
KIRMIZI ŞİMŞEKLER HAYKIRDI
Murat Albayrakoğlu, “Bu şehrin takımının artık sahipsiz kalmasından bıktık usandık. Düzce Belediye Başkanı takımı alıyor destek görmüyor, sivil şahıslar alıyor belediye yeterince destek olmuyor. Nedir bizim çektiğimiz. Artık yeter kendini bilen, kenetlenen, amacı Düzcespor olan bir yönetim istiyoruz.” Diye konuşurken belediyeden, vekillerden ve bakandan kalıcı bir destek ve tesis istediklerini belirtti.

Albayrakoğlu, bu şehrin küçük olduğunu ama Düzcespor sevgisinin çok büyük olduğunu söylerken, “%70-80 oy veren bir şehrin takımını ezdirmeyelim. Düzce’nin en güzel reklamını Düzcespor’la yapıldığının farkına varın istiyoruz. Profesyonellik istiyoruz. Hep birileri yapıyor dememenizi istiyoruz. Bolu, Sakarya, Kocaeli, Karabük olalım istiyoruz. Planlı programlı olalım istiyoruz. Diğer takımlar kamp programı yaparken biz hala takıma biri çıkıp başkan olsun diye beklemek istemiyoruz. Yeter artık biz de artık bir düzen istiyoruz.” diye yakarışta bulundu.

 
banner844
Yorumlar (3)
kırmızı şimşirler 5 yıl önce
evet haklısınız kardeş. ama nolur artık şu isminizi dğiştirin. eskişeh,rspor un taraftarının kullandığı ismi birakın
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
Adamsın kırmızı şimşir :)) başka bulamadınız mı harbiden Eskişehir çakması gibi olmuş junior Eskişehir :))hiç bişey olmaz bu takımdan boş işlerle uğraşmayın
Muharrem Özyün 5 yıl önce
senin kim olduğunu gerçekten çok merak ediyorum Allah rızası için beni bul her seferinde gülüyorum yazdıklarına
Yeni Sayımız