banner851

banner614

KIZLAR YILIN İLK GÜNÜ SAHADAYDI

Türkiye Kadın Futbol 3. Ligi’nde yer alan Düzce Kadın Futbol Takımı, 5 Şubat’ta başlayacak olan yeni sezon öncesinde çalışmalarını sürdürürken bir yandan da hazırlık maçları yapıyor. Düzce’nin kızları yeni yılın ilk gününde Çilimli İlçe Stadı’nda Karabük Kadın Futbol Takımı’yla karşılaştı. Çekişmeli geçen maçı Karabük ekibi 4-3 kazandı.

Spor 01.01.2022, 17:52
227
KIZLAR YILIN İLK GÜNÜ SAHADAYDI

Düzce Kadın Futbol Takımı, 5 Şubat tarihinde başlayacak olan Türkiye Kadın Futbol 3. Ligi’nin yeni sezonu öncesinde hazırlıklarını sürdürüyor.

Bir yandan teknik sorumlular Ahmet Kara ve Rümeysa Kütük nezaretinde sıkı bir çalışma temposu içinde olan takım, bir yandan da ideal kadroyu belirlemek için hazırlık karşılaşmaları yapıyor. 

Maç çekişmeli geçti

Bu kapsamda yılın ilk günü sahaya inen Düzce Kadın Futbol Takımı, Çilimli Stadı’nda, saat 13.30’da başlayan maçta, kendi gibi 3. Lig’de mücadele edecek olan, Karabük Kadın Futbol Takımı’yla hazırlık maçında karşı karşıya geldi. 

Zevkli ve çekişmeli geçen maçta oyuncular forma şansı bularak yeteneklerini sergiledi. Teknik ekip de oyuncuların performansı ve oyun planı hakkında bol bol not aldı. Karabük Kadın Futbol Takımı, karşılıklı gollerin olduğu maçı 4-3 kazandı.

Yorumlar (0)
-1
hafif kar yağışlı