banner851

banner614

KOMBİNE SATIŞLARI DEVAM EDİYOR

banner619

Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ve üyelerinden Düzcespor’a maddi destek sağlamak adına örnek davranış.

banner846
Spor 03.10.2019, 14:16 03.10.2019, 14:26
373
KOMBİNE SATIŞLARI DEVAM EDİYOR
banner844

limizi profesyonel liglerde temsil eden Düzcespor 2019-2020 futbol sezonu için başlatmış olduğu kombine kart kampanyasına Düzce İl Genel Meclisi başkanı ve üyeleri “VEFA ZAMANI” adı altında hazırlanan kombine kartlarını Düzcespor Kulübü yöneticilerden aldı.İl Genel Meclis başkanı Çiğdem Günal Düzcespor’a destek amacıyla düzenlenen gecede kürsü konuşmasında takıma destek olma konusunu meclis üyeleri ile değerlendirip bizimde takıma katkımız olacak sözünü yerine getirmiş oldu.

Yapılan ziyaret sonunda Düzcespor Kulübü yönetim kurulu üyeleri Düzce İl Genel Meclisine teşekkür etti.


 

Yorumlar (6)
Orhan Küçük 2 yıl önce
Vatandaş sen önce bir adını yaz.Sonra uydurma laflarla burdan yorum yapma.Düzcespora senin ne katkın var onu yaz.Şu an o insan kapı kapı Düzcespor için dil döküyor.Ilk deplasman giderini cebimden verdi.Mal mal konuşma.
tebrikler 2 yıl önce
gerçekten bayan arkadaşı tebrik ediyorum.
Vatandaş 2 yıl önce
O bayanın yanindaki uzun saçlı met soy adlı kişi transferlerden falan pay aliyo deniyo öncü TV...bunu bı aydınlatın bakalım...
Mehmet 2 yıl önce
Düzce de senin gibi adamlar oldukça ileri gidemeyiz. İftiracı öncü sorsun ama sende o programa gelesene yüreğin varsa? Klavye delikanlısı hadi bakalım öncüye çıktığında sende gelirsin artık gelebilirsen ?
hayrettin 2 yıl önce
vatandaş sen hayırdır? adam gibi adamdır be taner. çocukluğumdan beri tanırım. sen kimsin ulan insanların hakkında iftira atıyorsun? ben olsam var ya böyle yazanları savcılığa şikayet ederim. Aile babası olan alnının teriyle çalışan tertemiz insan amaaa olur mu? sen ve senin gibiler kişiyi nasıl bilir kendi gibi işte. işinize bakın! takımı düşünün birazda sizde taşın altına koyun elinizi.
Tanıda gel 2 yıl önce
Sayın met adam gibi adamdır. Kaldı ki transfer komitesinde sadece oda yoktu. Bütün ödemeleri de Metin Çolak yaptı. Çamur at izi kalsın diye yazma buraya. Önce bir tanı tanısan zaten böyle şeyler yazmazsınız. O ekip on numara insanlar. Boş konuşmalar yapmayın.