banner851

banner955

KONFEDERASYONUN 18. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Bıyık, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kuruluna tekrar seçildi. Erdoğan Bıyık daha öncede Konfederasyon Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Spor 18.10.2021, 16:07 18.10.2021, 16:33
617
KONFEDERASYONUN 18. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun 18. Genel Kurulu Ankara’da gerçekleşti. Genel Kurula Düzce’den ASKF Genel Başkanı ve Konfederasyon Genel Sekreter Yardımcı Erdoğan Bıyık, Spor Kulüplerinin Başkanları Erdin Bilgin, Murat Postoğlu, Ali Akgün, Gökmen Zeki, Hikmet Mısır ve Düzce Gençlik ve Spor eski İl Müdürü Korhan Öztekin, Genel Kurul delegeleri olarak oy kullandılar.

ERDOĞAN BIYIK YENİDEN YÖNETİM KURULUNDA

Ankara JW Marriott Otel Konferans Salonunda yapılan Türkiye Amatör Kulüpleri Konfederasyonun 18. Olağan Genel Kurulunda tekrar aday olan Genel Başkan Ali Düşmez tekrar seçilerek güven tazeledi. Genel Kurulda Ali Düşmez ’in listesinde yer alan Düzce ASKF Genel Başkanı Erdoğan Bayık’ta tekrar yönetim kurulu üyesi oldu. Erdoğan Bıyık, daha öncede, yine Ali Düşmez ‘in yönetiminde Genel Sekreter Yardımcılığı görevini sürdürüyordu.

Haber: Harun Can Şerbetçi.

banner844
Yorumlar (1)
AKPINAR(MEMUR DEĞİL) 1 yıl önce
Vay be ne büyük olay 6 üyesi var tek başkan adayı var ama seçim Ankara da bilmem ne otelde ne güzel dünya yiyin aksirincaya kadar tıksırıncaya kadar yiyin
Yeni Sayımız