banner614

KONGRE KARARI

banner619

Haziran ayında yapılması planlanan Düzcespor Olağan Kongrenin tarihi açıklanmazken, yeni yönetimin 24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanı ve genel seçimler öncesinde belirlenmesi istendi.

banner846
Spor 27.05.2018, 17:21 27.05.2018, 17:23
1241
KONGRE KARARI
banner844
Düzcespor’un Olağan Kongresi’nin Haziran ayında yapılması gerekirken, bu karar spor kamuoyunda “İvedi bir şekilde alınması gerekiyor” şeklinde yorumlandı. Ayrıca iki yılda bir yapılan olağan kongrenin Haziran ayında yapılacak cumhurbaşkanı ve genel seçimler öncesinde yapılmasının yeni sezon hazırlıklarına bir an önce başlanılması açısından fayda sağlayacağı belirtildi.
Düzcespor’un her sezona sancılı girdiğini belirten spor kamuoyu, Düzcesopor’un kongrelerin yapılması için geç kalınmasını, “Düzcespor’a büyük zararlar veriyor” şeklinde değerlendirdi.
Kongrenin 24 Haziran seçimi öncesinde yapılmasını, iç transfer ve teknik adamla anlaşılması açısından da Düzcespor’a fayda sağlayacağı belirtildi.
Düzcespor taraftarları sosyal medya paylaşımlarında, “Artık yeter birçok kez finallerde kaybettik. Bizlere final şans getirmiyor. Artık usandık bıktık birinci olarak çıkalım” diye dert yandı.
 
Yorumlar (0)
13°
kapalı