banner851

banner614

KÖPRÜBAŞISPOR LİGDEN ÇEKİLİYOR

banner619

Köprübaşıspor’un 2015-2016 sezonunda maddi imkansızlıklar yüzünden ligden çekileceğini Köprübaşıspor Kulüp Başkanı Engin Coşkun doğruladı.

banner846
Spor 13.08.2015, 12:20
722
KÖPRÜBAŞISPOR LİGDEN ÇEKİLİYOR
banner844
2014-2015 Düzce süper Amatör liginde son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla ligde kalan Köprübaşıspor’un 2015-2016 sezonunda maddi imkansızlıklar yüzünden ligden çekileceğinin konuşulması üzerine Köprübaşıspor Kulüp Başkanı Engin Coşkun açıklamalarda bulundu.
Geçen sezon çok zor şartlar altında Düzce süper Amatörde mücadele ettiklerini son haftalarda aldıkları iyi neticelerle ligde tutunmayı bildiklerini ifade etti.
Çoşkun “bu yılda aynı maddi imkansızlığın devam ettiğini kimse elini taşın altına sokmak istemediğini kendisinin de yalnız kaldığını bu şartlarda lige girmenin anlamının kalmadığını söyledi. Köprübaşspor Çoşkun maddi imkansızlık yüzünden bir çok takımın ligden çekilebileceğini bu kulüplerin ayakta kalabilmesi için maddi yardımların olması gerektiğini söyledi.
Başkan Çoşkun Köprübaşı Köyünün Düzce’nin en büyük köylerden biri olduğunu kulübün lige girmemesinin köyün ayıbı olacağını bir an önce maddi yardım sağlanması gerekir yoksa Köprübaşıspor olarak benim tek başıma yapabileceğim bir şey yok dedi.
Yorumlar (3)
beter olun 6 yıl önce
Ligde nasıl oyunlarla kaldığınız belli beter olun
Erd kypk 6 yıl önce
BAŞKAN DESTEK VERMEYENLERİ TEK TEK AÇIKLAMALISIN
hasan sekban 6 yıl önce
Normal bir sonuç.Bu kadar köprübaşı köyünden insan varken tek başına Engin Coşkuna takımın bütün yükü yıkılırsa olacağı bu.Belediye başkan yardımcısı Murat caymaz dan yardım istenmeli...