banner851

banner614

KOSKOCA DÜZCE'DE SPONSOR BULUNAMADI

banner619

Düzce Belediyespor futbol takımını kapattıktan sonra Erkekler Basketbol, Erkekler Voleybol ve Kadın Basketbol takımlarını başka bir şirkete devir ettiği öğrenildi.

banner846
Spor 06.07.2020, 11:06
1313
KOSKOCA DÜZCE'DE SPONSOR BULUNAMADI
banner844

Düzce Belediyesi futbol takımını kapattıktan sonra Erkek Basketbol, Erkek Voleybol ve Kadın Basketbol Takımı Global Connect Travel (GCT) şirketine devir ettiği öğrenildi. GCT’nin takımın başına eski basketbolcu Kadir Dağ’ı getirdiği öğrenildi. Kadir Dağ yaptığı açıklamada takımın 2 yıl maçlarını Düzce ilinde oynayacağını daha sonra nerede oynayacaklarını düşüneceklerini belirtirken amaçlarının üst sıralar olduğunu dile getirdi.

SPONSOR BULUNAMADI

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, yöneticilere Düzce ilinden sponsor bulunması halinde devam edilmesi gerektiğine değinirken sponsor bulunamadığı öğrenildi. Bu durumu öğrenen spor severler koskoca Düzce ilinden bir sponsor bulunamamasının düşündürücü olduğunu belirttiler.

Yorumlar (4)
DÜZCELİ 12 ay önce
Celal Kasapoğlu başkanlığında olan her branş başarısız ve oyuncu maaşları,spor malzemeleri için esnaflara ödeme yapılmaması ile başarısız ve kötü yönetilmiştir.Çok şükür ki DÜZCESPORUMUZUN başkanlığını bırakarak DÜZCEMİZE katkısı büyük olmuştur.
İçinizde ki İrlandalı 12 ay önce
Hey gidi rahmetli Boşnak Ömer esnaf haliyle düzce belediyesinin elinden tuttu Allah mekanını cennet eylesin
ebubekir 13 ay önce
aranmadı ki. sat gitsin....!!
taraftar 13 ay önce
Aferin sizlere, başta F.Özlü ve kulüp yönetimini ; salon sporlarına gönül veren Düzceli insanlar olarak sizleri asla affetmeyeceğiz. Utanmalısınız. Bu şehrin değerlerini yılların emeğini utanmadan sıkılmadan sattınız ya...
17°
kapalı