banner851

banner955

KÖTÜ GİDİŞAT DURDURULAMIYOR

Türkiye Erkekler Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda sıkıntılı günler geçiren ve maç günü Bursa’ya giden Düzce Belediye Erkek Voleybol grup lideri Bursa Büyükşehir Belediyespor’a konuk olduğu maçtan 3-0 mağlup ayrıldı.

Spor 04.02.2019, 10:03
235
KÖTÜ GİDİŞAT DURDURULAMIYOR
Salon: Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Hakemler: Ali İhsan Gözü, Ramazan Bocuk
Bursa Büyükşehir Belediyespor: Metodi Ananiev, Jose Miguel Cacares , Tolga Altıntaş, Gökhan Çatal, Hürol Temel, Ahmet Arslan  (Metin Durmuş /libero, Faik Yaz , Furkan Dur ,
 
Düzce Belediyespor: Halil Dolaşık , Onur Çapan , Alper Aydın ,Murat Çakmak , Alp Eren Aydın , Halit Ugan  (Birol Gültekin/ libero, Nuri Cihan Yılmaz, Fırat Tuncel )
 
Setler: 30-28, 25-12, 25-21
Süre: 74 Dakika (32,19, 23)
 
 
Baba baş geçen ilk sette teknik molaya Bursa Büyükşehir Belediyespor 12-10 önde girdi. Alperen ve Halit’in etkili olduğu bölümlerde Düzce Belediyespor son bölümde Büyükşehir’i yakalamayı başardı: 24-24. sonrasında  temsilcimiz 2 kez, Bursa BŞB ise 4 kez set sayısı attı bu seti Bursa BŞB. 30-28 kazandı.

İkinci sete hücumda daha organize başlayan Bursa Büyükşehir Belediyespor Metodi, Cacares’in hücumlarıyla teknik molayı 12-5 önde girdi. Toparlanan Düzce belediye son bölüme 20-10 geride girdi. Bursa’nın Yeşil beyazlı ekibi seti 25-12 kazanarak 2-0 öne geçti.
Üçüncü set karşılıklı sayılarla başladı. Her iki takımda servis hataları yapınca kopmalar olmadı: 7-5 Büyükşehir Belediyespor teknik molayı 12-7 önde geçti. Bir ara farkı 1 sayıya kadar düşüren ekibimiz skoru  15-14’e getirmeyi başarsa da son bölüme 20-16 önde giren Bursa Büyükşehir Belediyespor seti 25-21 karşılaşmayı ise 3-0 kazanarak yenilgisiz liderliğini sürdürdü. Bu sonuçla Düzce Belediye Erkek Voleybol üst üste 5. Mağlubiyetini aldı.
 
Yorumlar (9)
İSTİFA ! 4 yıl önce
Düzce belediye spor kulübün de basketbola fazlasıyla maddi destek yapılırken voleybola maddi açıdan fakir bırakan yönetim istifa edin rahatlasın takım
Ayırımcılık 4 yıl önce
Şehrimizin yüz akı voleybol takımımıza bu sezon ihanet edilmiştir. Bile bile sabote edilmiştir. Dursun ve Özgür efendiler bu tablonun sorumlusu sizlersiniz. Çünkü ayırımcılığın kralını yapıyorsunuz.
7 kişi 4 yıl önce
Düzce belediyesini yönetenler, Düzce belediyesi spor kulübünü yönetenler ne hakla takımı bu duruma soktunuz NE HAKLA... Neden bir açıklama yapmıyorsunuz...NEDEN...
Seyirci 4 yıl önce
Voleybol şubesini bile bile sabote ettiniz. Kimler mi Dursun ve Özgür efendiler. Verdiğiniz sözleri asla ve asla tutmadınız. İki futbolcu parasına kurulan bu takımı yiyip bitirdiniz. Allahınızdan bulun.
Ayıptır 4 yıl önce
Ayıptır, yazıktır günahtır. Aynı kulübün çatısı altında olan basketbolda para sorunu yaşanmaz iken voleybol takımındaki oyunculara alacakları verilmediği için takımın yarısı gitmiş. Bu nasıl bir kulüp yönetimidir.
YAZIK 4 yıl önce
KOCA BİR SENE BOMBOŞ GEÇTİ YENİ GELEN BAŞKAN BU ŞUBEYE BİR EL ATMALI..
Voleybolsever 4 yıl önce
Onuru ve şerefi ile mücadele eden o sekiz voleybolcuyu kutluyorum. Bursa'ya sekiz kişi de olsa gitmekle doğru olanı yaptınız. Utanması gerekenler sorumlular elbet bir gün defolup gidecekler.
Taraftar 2 4 yıl önce
Düzce belediyesini ve Düzce belediyesi spor kulübünü yönetenler. Hiç mi utanmanız sıkılmanız kalmadı. 10 senedir 1. ligde olan bu takımı bu hale getirmeye ne hakkınız vardı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı bulutlu