banner851

banner955

KUBİLAY: “DÜZCESPOR’U DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Düzce Gürcü Kültür Derneği, Düzcespor’a olan desteğini sürdürüyor. Düzce Gürcü Kültür Derneği Başkanı Aydın Kubilay, dernek adına çok sayıda Düzcespor maskesi alarak takıma destek verdi.

Spor 28.03.2021, 14:38 28.03.2021, 17:12
2234

Düzce Gürcü Kültür Derneği’nden, Düzcespor’a büyük destek geldi. Daha önce takıma mali kaynak sağlamak için bastırılan Hatıra Biletlerinden çok sayıda alarak Düzcespor’a destek veren Düzce Gürcü Kültür Derneği, bu kez de Düzcespor maskesi alarak desteğini sürdürdü.

“Düzcespor’u desteklemeye devam edeceğiz”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Gürcü Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kubilay, dernek olarak Düzcespor’u desteklemeye devam edeceklerini ifade etti. “Düzcespor’u  başarılarından dolayı tebrik etmek istiyorum” diyen Kubilay, “İlimizin takımı, desteklerini esirgeyemeyeceğim tüm halkında bu yönde duyarlı olmasını ve desteklerini devam ettirmelerini bekliyoruz. Bu maske projesiyle de ulaşabilirler güzel bir proje. En azından bunun Düzcespor’ a gittiğini bilmeleri açısından da bugün birkaç cümle kurmak istedim. Başarılarının devamını diliyoruz. İnşallah Düzcespor’ u şampiyonlukta ve daha yukarılarda göreceğiz. Düzcespor’ u ilimizde desteklemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.  

Yahşi: “Düzce Gürcü Kültür Derneği her zaman Düzcespor’un yanında”

Düzcespor CEO’su Ozan Yahşi ise, Düzce Gürcü Kültür Derneği’nin her zaman Düzcespor’un yanında olduğunu kaydederek,  “Bende Düzcespor CEO su olarak Düzce Gürcü Derneği Başkanı olan Aydın Başkana ve tüm üyelere teşekkür ediyorum. Düzcespor’a gösterdikleri gerek bilet kampanyasında gerek maske kampanyasında her türlü etkinlikte yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum. Diğer dernekleri de bu kampanyalara destek vermeleri için çağrıda bulunuyorum, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız