banner851

banner614

KUBİLAY’I OĞLUNDAN DÜZCESPOR’A BİLET DESTEĞİ

Düzcespor Kulübü eski Başkanlarından Bayram Ali Kubilay’ın oğlu Serdar Kubilay, 25 Eylül Pazar günü 18 Temmuz Stadında oynanacak olan Düzcespor- Darıca Gençlerbirliği ile oynayacağı 3. Lig .2 grup maçı için satışa çıkan maç biletlerinden müşterilerine ve spor kulüplerine hediye etmek amacıyla 200 tane satın aldı. Serdar Kubilay, biletleri, Düzcespor’a destek amaçlı satın aldığını ve yarın oynanacak olan maçta galip gelerek başarısını taçlandırmasını temenni ettiğini ifade etti.

banner619
Spor 24.09.2021, 18:23
2590
KUBİLAY’I OĞLUNDAN DÜZCESPOR’A BİLET DESTEĞİ

Düzcespor eski Kulüp Başkanlarından Bayram Ali Kubilay’ın iş insanı oğlu Serdar Kubilay, 25 Eylül Pazar günü Düzce 18 Temmuz Stadında oynanacak olan Düzcespor- Darıca Gençlerbirliği maçı için Düzcespor Store  giderek satışa çıkarılan biletlerden 200 tane satın aldı.

Tanesi, 50 liradan satılan  kapalı tribün biletlerinden satın alan Serdar Kubilay’ın bu biletleri  Amatör Spor Kulüplerine ve Evcek Köy Yaşam Alanına gelen müşterilerine hediye edeceği öğrenildi. Düzcespor’a destek amacıyla bilet satın alan Serdar Kubilay,” Düzcespormuzu yarın maçta galip gelir ve başarısını taçlandırır. Düzcesporu’muza  başarılar dilerim” dedi.

Haber: Harun Can Şerbetçi.

Yorumlar (6)
Harat 3 hafta önce
Örnek bir davranış. Kubilay ailesini tebrik ederim.
CK 3 hafta önce
Tebrik ederim, düzce yi ve sporu seven Bayram Ali Kubilay beyfendi ve oğlu Serdar kubilay kardeşimizi alkışlıyorum. Bu güzel düşünceler yerini bulsa bari …Evcek müşterileride şahrin takımını yalnız bırakmazlar umarım
boş işler 3 hafta önce
bu futboldan daha gereksiz, daha boş bir iş var mı?
işci 3 hafta önce
Mesela Senin yorumun gibi boş işler...
Kazım Karabekir 3 hafta önce
Reklam kokan hareketler
Aslan 3 hafta önce
Saolasın Allah kabul etsin ama Haftasonlarında evcekte kahvaltı ücretini yüzde elli düşürsen daha hora geçerdi kardeşim:)