banner851

banner955

KÜÇÜK ARTÇI DEPREMLER DEVAM EDİYOR

Bölgesel Amatör Kümede iddiası devam eden birçok takım bir araya gelerek zirve oluşturdu ve TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) Başkan Yardımcısı Ali Düşmez ile bir araya gelecekleri öğrenildi.

Spor 14.07.2020, 11:39
510
KÜÇÜK ARTÇI DEPREMLER DEVAM EDİYOR
banner1032

Bölgesel Amatörde zirve hesapları yapan Siirtspor, Adıyamanspor, Ceyhanspor, Ispartaspor Kütahyaspor, Edirnespor ,Tekirdağspor ve Çengelköyspor takımlarının bir araya geldiği büyük bir zirve toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda verilen ortak kararda TFF Başkan Yardımcısı Ali Düşmez ile görüşecekleri bilgisine ulaşıldı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından büyük hakları yenen bu kulüplerin TFF’nin bu kararını gözden geçirmesini isteyecekleri görüşü hakim olurken TFF Başkan Yardımcısı olan Ali Düşmez’den TFF’ye baskı yapmasını isteyecekleri öğrenildi.

BÜTÜN İLLER AYAĞA KALKTI

Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı yanlı karar ile birçok İl ayağa kalkarken bütün İllerin Milletvekilleri ve taraftarları peş peşe açıklamalar yaptı. Sadece Düzce İlinde CİMER’E 20 bin kişinin müracaat ettiği açıklandı. CİMER’in ise gelen bu şikayetleri Gençlik Spor Bakanlığına bildirdiği gelen haberler arasında yer alıyor. 2., 3. Lig ve Bölgesel Amatör Kümede haklarını arayan İllerde ve ilçelerde küçük artçı depremlerin yaşandığı ve bunun sebebinin ise TFF’nin aldığı kararlar olduğu düşünülüyor.

Yorumlar (0)
28
açık