banner851

banner614

KÜÇÜK NÜANSLAR

banner619

Düzcespor ile Bayrampaşa karşılaşmasının sonucunu küçük nüanslar değiştirirken spor kamuoyu Düzcespor Teknik Direktörü Ufuk Özbey'in büyük hamle yanlışlıkları yaptığı belirtti.

banner846
Spor 25.05.2018, 11:26
675
KÜÇÜK NÜANSLAR
banner844

Spor kamuoyu, Düzcespor Teknik Direktörü Ufuk Özbey’in sezon başından bu yana savunmanın sağında başarılı maçlar çıkaran Enver’i Bayrampaşa maçında oynatmayıp yerine Bedri’yi oynatmasını yanlış olarak değerlendirirdi. Bedri’nin 2. golde çok büyük hata yaptığını belirten spor kamuoyu “Karşı rakip oyuncu Benhur’u tutmakta zorlandı. İlk 20 dakikada sol taraftan gelen ataklar sunucunda değişikliğin bu zamanda yapmanın daha doğru olacaktı. Ufuk Özbey Düzcespor 2-1 mağlup iken Bedri, Enver değişikliğine gitti. Dünyanın hiçbir yerinde bir takım 2-1 mağlup iken savunma oyuncu çıkarıp savunma oyuncu almaz alınacaksa savunma çıkarıp hücum oyuncu alınır” dediler.

Çelik, devam etmeliydi”
Spor kamuoyu bir başka yanlışın Mustafa Bedirhan Çelik ile Ahmet değişikliğinde yaşandığını belirterek, “Mustafa Bedirhan Çelik çıkınca Ahmet değişikliği bir o kadar yanlıştı orta saha oyuncudan santrafor oluşturmanın anlamı yok. İkinci yarı Mustafa Bedirhan Çelik devam etmeliydi. Oyuncu değiştirmek için oyuncu değiştirilmez. Düzcespor Bayrampaşa önünde küçük nüanslarla kaybetmiştir ama tam tersi taraftarlarımız bu sınıfı geçti” şeklinde konuştular.

Yorumlar (3)
Orhan hoca 3 yıl önce
Sn.Belediye başkanımız,final oynayan bir takım finalde kaybedebilir,fakat halkın beklentisi seneye dahada yüksek olur,lütfen süreci uzatmadan Sn.Mehmet Sayguna eğer destek sözü verirseniz Mehmet bey ve yönetimi şampiyonluğa takım kurup istisnasız şampiyon yapar.Umarım 5 haziran da bu iş biter.Tek büyük DÜZCESPOR..
şahin 3 yıl önce
yapacak birşey yok olan oldu şampiyonluk gitti bizleri buraya kadar getiren teknik ekibe ve futbolcu kardeşlerimize sonsuz teşekkürler Allah kalperine gönüllerine göre versin Allaha emanet olsunlar en büyük düzcespor.
İbrahim 3 yıl önce
Bu sezondan dersler çıkarıp gelecek sene her maça final gibi düşünüp sıkı tutarsak 2.lige çıkarız.Doğru Teknik Direktör seçimi de önemli.kazasız belasız şampiyonluk hedefine varmak için
18°
açık