banner851

banner614

KUDU CEZA ALDI

banner619

Düzcespor idarecisi Selahattin Kudu Düzcespor Kızılcabölükspor müsabakasında hakeme yaptığı disiplinsiz hareket nedeniyle ceza aldı.

banner846
Spor 26.09.2015, 12:04
1705
KUDU CEZA ALDI
banner844
TFF disiplin kurulu tarafından Selahattin Kudu’ya  5.000 TL  para cezası verildi. Düzcespor’a gelen bir yazı durumu şöyle özetliyor.

Düzcespor idarecisi Selahattin Kudu’ya 19 Eylül 2015 tarihinde oynanan Kızılcabölükspor Düzcespor spor toto 3.lig 1.grup müsabakasındaki maçın hakemine disiplinsiz hareketi nedeniyle Futbol disiplin talimatına göre 21 gün ceza ve 5.000 TL para cezası verilmiştir. Buna Göre Selahattin Kudu bu tarihten itibariyle saha içine giremeyecek.

Haber:SPOR SERVİSİ
Yorumlar (6)
spor sokak 6 yıl önce
Bu adam toptan ne anlar hep zarar.
taraftar 6 yıl önce
Başkan keleşin sadece inşaat şirketlerinden makbuz vermeden aldığı paralarla futbolcu alınsa şu anda 2. ligde mücadele ederdik. Yiyin efendiler yiyin
duzceli 6 yıl önce
Bence transfer fiyasko başkan parayı verecek selahattin Kudu harcayarak bunu bile beceremiyor derhal istifa etmesi gerekir.
metehan 6 yıl önce
selahattin abi kimseye yük olmadığı gibi düzcespor a hiç bir zaman olmaz her zaman veren tarafta yer alır.tribünde olman da güzel başkan sıkıntı yok.
0 5BİN LİRAYI CEBİNDEN ÖD 6 yıl önce
EĞER Kİ O PARA DÜZCESPOR KASASINDAN ÇIKARSA BİLET VERİP ALDIĞIMIZ PARALAR HARAM OLSUN..
DÜZCE 81 6 yıl önce
Yeni gelenlere üst seviye de ödemeler yapıldı. Hepside peşin Eskileri yok hükmünde saydılar. Takıma bakıyoruz ayakta kalanlar özveri ile mücadele edenler eski topçularımız.
29°
açık