banner851

banner955

KUDU: “HER ZAMAN DÜZCESPOR’UN YANINDAYIZ”

Düzce Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Düzcespor Kulübü Başkanı Gökhan Kapoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Spor 24.12.2021, 19:23
513
KUDU: “HER ZAMAN DÜZCESPOR’UN YANINDAYIZ”

 Düzce Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selahattin Kudu ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden memnun olduğunu ifade eden Düzcespor Kulübü Başkanı Gökhan Kapoğlu, dernek yöneticilerinin bu nazik davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür etti. 

Ziyarette, Fenerbahçe Spor Okulları olarak Düzcespor alt yapısına birçok sporcunun yollandığı ifade edildi. Bu konuda başkan Kapoğlu’da yöneticilere teşekkür etti.   Düzce Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selahattin Kudu ve yönetim kurulu üyeleri, ayrıca Kulüp Başkanı Kapoğlu’na Fenerbahçe forması da hediye ettiler.  

Düzce Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selahattin Kudu, her zaman Düzcespor’un yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini ifade ederek,” İnşallah Düzcespor, bu sezon şampiyonluk ipini göğüsleyecektir” dedi. Başkan Kapoğlu’da bu dilekleri ve desteklerinden dolayı sarı lacivertli derneğin yöneticilerine teşekkür etti.

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (1)
Mustafa 12 ay önce
Boş reklam yapiyor hicbir cocuga sahip cikamiyor fb cok yazik
Yeni Sayımız