banner851

banner614

KULÜPTE KAOS VAR

banner619

Düzce ilini Bal’da liginde temsil eden Türkiye Futbol Federasyonuna giriş parası olan 22 bin Tl yatıran Akçakocaspor’ da neler oluyor ?

banner846
Spor 15.03.2021, 11:01 15.03.2021, 13:00
1472
KULÜPTE KAOS VAR
banner844

İlimizi Bal Liginde temsil edecek olan Akçakocaspor Bal Ligine girmeyecek mi ? Türkiye Futbol Federasyonuna giriş ücretini yatıran daha sonra kadro kurmakta hiçbir çalışma yapmayan Akçakocaspor idmanlara başlamadığı gibi kadro kurmada çalışma yapmadığı öğrenildi. Çilimli Belediyespor ve Beyköy Belediyespor çalışmalara başlarken Akçakocaspor neden başlamadığı bilinmiyor. Maddi sıkıntılar yaşayan Akçakoca belediyesi Bal maçlara girip girmeme konusunda kararsız olduğu oyuncu ücretleri ve tesislerde yaşanan zorlukları gösterdiği gelejn bilgiler arasında yer alıyor. Düzce ilinin en büyük ilçelerinden Akçakocaspor’da bu gelişme Akçakocaspor taraftarlarını üzdüğü öğrenildi.

BÜYÜK KAOS YAŞANIYOR

Akçakocaspor’da yaşanan bu kaos nasıl çözüleceği bilinmezken bütün oklar Akçakoca belediye başkanı Okan Yanmaz’a çevrilmiş durumda. Akçakoca ilçesi bu olaya büyük tepki gösterirken zaman neyi göstereceği merak edilyor.

Yorumlar (2)
Kazım Karabekir 5 ay önce
Gelejn nedir yahu ilk önce yazı yazmayı öğrende sonra haber yaparsın ok
halk 5 ay önce
akçakoca belediyesine bağlayın hemen işi çakallar.