banner851

banner955

KURTLAR SOFRASI

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) yaptığı açıklama sonrasında bazı kulüpler zehir zemberek açıklamalar yapmaya başladı. Türkiye 2. ve 3. lig maçlarının iptali sonrasında bazı takımlar TFF’yi topa tutmaya başladı. Zehir zemberek açıklamalarda bulunan Düzcespor, Sakaryaspor, İstanbul Sancaktepespor ve Erzincanspor kulüpleri TFF’nin bu kararını anlaşılır bir karar olarak görmedi.

Spor 02.07.2020, 11:15 02.07.2020, 11:20
828
KURTLAR SOFRASI
banner1032

Sancaktepespor Kulübü Başkanı Fatih Kol, kendisinin 17 milyon masraf yaptığı ve geçen hafta TFF’nin maçları oynatacağına dair yaptığı açıklama sonrasında takımını topuk yaylasında kampa aldığını, 300 bin TL bu kampa harcama yaptığını söyledi. Başkan Kol, “TFF bir hafta önce maçlar oynanacak açıklaması yapıyor bir hafta sonra oynanmayacak açıklaması yapıyor, bunda bir tezatlık var. Eğer maçları oynatmayacaklarsa benim bu yıl bütün masraflarımı TFF’nin vermesi gerekiyor” dedi.

Sakaryaspor Tatangalar grubu tarafından yapılan açıklama ise kurtlar sofrasında bizleri kuzu olarak görenlerin karşısında elif gibi dimdik olacağımızın teminatını veriyoruz ve sevdasına gönül vermiş bütün taraftarlar gruplarına sesleniyoruz, haksızlığa boyun eğerek yeni haksızlıklara davetiye çıkarmayalım ifadeleri kullanıldı.

Düzcespor Genel Sekreteri Erdoğan Bıyık ve Yönetim Kurulu Üyesi İslam Keleş ise TFF’nin bu kararına büyük tepki gösterirken, yanlıştan bir an önce dönülmesi gerektiğini belirttiler. Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu Dernek Başkanı Emir Kiraz ise gerekirse Ankara’ya yürürüz dedi.

Erzincanspor Kulübü ise kendilerinin avantajlı olduğunu belirterek bu kararı şiddetle kınıyoruz derken TFF’nin ilk iki takımı bir üst lige çıkarmasını istediler.

banner844
Yorumlar (0)
23
açık