banner851

banner614

LİG’DEN ÇEKİLENE CEZA YOLDA

banner619

Amatör Liglerde bazı takımların lige başladıkları daha sonra ligden çekilerek lige devam etmedikleri üzerine bir takım yaptırımlar geleceği ve bunun üzerine kapsamlı bir dosya hazırlanarak amatör kuruluna sunulacağı bilgisine ulaşıldı.

banner846
Spor 02.06.2018, 14:01
317
LİG’DEN ÇEKİLENE CEZA YOLDA
banner844

Önceki akşam İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun amatör kulüplere verdiği iftar yemeğinden önce yaptığı olağan toplantıda yönetim kurulu üyesi Tamer Canbaz’ın ligden çekilen takımlarla ilgili sunduğu rapor gündemin ilk maddesi oldu. Konuyla ilgili yönetim kurulunun Canbaz’dan geniş kapsamlı bir rapor hazırlamasını istediği kaydedildi. Canbaz’ın detaylı olarak önümüzdeki günlerde raporunu hazırlayacağı, bu raporun da genişletilerek Amatör Kurula sunulacağı belirtildi.

Toplantıda ligden çekilen takımlarla ilgili bir sezon sonraki katılımlarında puan cezalarının, ciddi para cezalarının ve 2 sene lige alınmama gibi çok ağır yaptırımların uygulanabileceği, yönetim kurulunun da Canbaz’ın sunduğu bu konuyu Amatör Kurula götürme kararı aldığı belirtildi. Bu karar amatör kuruluna gideceği kabul görmesi halinde Türkiye genelinde uygulanacağı öğrenildi.

Yorumlar (0)
17°
kapalı