banner851

banner955

LİGİMİZ KALİTESİZ

Sportmence programına katılan teknik adam ve eğitimci Ali Akgün Süper amatör kümenin hiçbir faydasının olmadığı söylerken Düzce futboluna büyük zarar veriyor açıklamalarında bulundu.

Spor 02.06.2020, 12:44
1358
LİGİMİZ KALİTESİZ
banner1032

Pazartesi akşamlarını yayınlanan Sportmence programına katılan teknik adam ve eğitimci Ali Akgün Düzce süper amatör kümenin Düzce futboluna zarar verdiğini kalkması gerektiğini ifade etti. Akgün Büyük şehirlerde bile süper amatör kümenin olmadığını Düzce ilinde oynanan süper amatör kümenin statüsünün yanlış olduğunu Düzce futboluna büyük zararlar verdiğini kalkması halinde Düzce 2.amatör kümede bulunan takımların da zararları ve gönülleri alınmış olacak dedi.

Teknik adam ve eğitimci Ali Akgün süper amatör kümenin kalması halinde 1.amatör ve 2.amatör kümenin olacağını 1.amatör kümede şampiyon olan takım yine Bal’a çıkacağını 2.amatör kümede şampiyon olan takımın 1.amatöre çıkacağı buna göre hiçbir takım mağdur olamayacak dedi. Akgün maçların aslında oynanmaması gerektiğini savunurken 2020-2021 futbol sezonunda 1.amatör kümenin iki grup ve küme düşmenin de kaldırılmasının doğru olacağını söylerken kalitesiz olan ligimize kalite gelecek dedi.

Yorumlar (3)
yenilik zamanı 2 yıl önce
çok iyi bir uygulama olur.. takımlar bala çıkmak için çok gereksiz zaman kaybediyorlardı.. en iyisi ilimizde de süpersiz 1. ve 2. amatör olarak yeni bir yapılanma oluşturmak..tüm takımlarımıza fayda sağlayacaktır..
Adalet 2 yıl önce
Süper amatör kalkmasa bile süper amatör ve birinci amatör takımları cogalmali 2.amatorde daha çok takım var gruplarda 10 takım olmalı
Taraftar 2 yıl önce
2 amatör takımları yetim zaten süper amatörde 14 takım 1 amatörde 14 takım 2 amatörde 20 takım var bu nasıl bi saçmalık süper ve 1 amatör takımlarını cogaltilsa daha iyi olmaz mı
20
açık