banner851

banner614

MAÇ TARİHİ BELLİ OLDU

Bayrampaşa maçı öncesi birçok oyuncusunun koronavirüse yakalanmasının ardından Düzcespor’un Bayrampaşa, Pendikspor ve Karaköprü Belediyespor maçları oynanmamıştı.

banner619
Spor 06.11.2020, 10:50
1147
MAÇ TARİHİ BELLİ OLDU

Düzcespor oyuncularının Kovid-19 hastalığına yakalanmasının ardından Bayrampaşa, Pendikspor ve Karaköprü Belediyespor maçları oynanmamıştı.

Düzcespor, kurallar gereği Pendikspor maçında 3-0 mağlup sayılırken, Bayrampaşa ve Karaköprü Belediyespor maçları ileri bir tarihe ertelenmişti. Cuma günü yapılan testler sonucunda 15 oyuncunun negatif çıkmasının ardından toplam negatif oyuncu sayısı 18 olmuştu. Pazartesi günü tekrar test yapacak oyuncuların sonucunun tekrar negatif çıkması halinde Çarşamba günü deplesmanda oynaması gereken Bursa Yıldırımspor maçına çıkabilecek.

CUMARTESİ VE PAZAR MAÇ YOK

3. Lig 4. Grupta bu hafta maç oynanmadı. Maçların 10.11.2020 tarihinde oynanacağı açıklandı. Düzcespor oyuncularının Pazartesi günü yapılacak olan testlerinin sonucu tekrar negatif çıkarsa Çarşamba günü Düzcespor saat 13.00’da Bursa Yıldırımspor maçına çıkabilecek. Düzcespor oyuncularının negatif çıkması ile çalışmalara hemen başlandığı öğrenildi.

Yorumlar (0)