banner614

MAÇIN HAKEMLERİ BELLİ OLDU

banner619

Temsilcimiz Düzcespor’un mücadele ettiği TFF 3. Lig 4. Grupta oynanacak haftanın en önemli maçı olan Düzcespor – 68 Aksaray Belediyespor karşılaşmasına TFF tarafından Malatya bölgesinden hakem atandığını açıklandı.

banner846
Spor 17.12.2020, 11:01 17.12.2020, 11:04
2652
MAÇIN HAKEMLERİ BELLİ OLDU
banner844

19 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’de oynanacak Düzcespor - 68 Aksaray Belediyespor maçının hakemleri federasyon tarafından belirlendi. TFF tarafından yapılan açıklamada Temsilcimiz Düzcespor - 68 Aksaray Belediyespor maçının hakemleri Malatya ve Elazığ bölgesinden atandı. Türkiye Futbol Federasyonu’nun yaptığı bu atamaya yoğun tepkiler bulunurken Aksaray, Nevşehir, Kayseri ve Malatya illerinin çok yakın iller olduğunu ve bu yüzden bu atamanın yanlış olduğu gözlemlendi. Spor otoriteleri tarafından gerçekleştirilen atamayla ilgili tepki gösterildi ve şu ifadelere yer verildi: “Bu kadar il varken bu kadar önemli maça Malatya bölgesinden atanması akıllarda soru işareti oluşturdu. Türkiye Futbol Federasyonu şaşırmış durumda.” Spor otoriteleri tarafından, pür dikkat bu maçta hakemin gözlemleneceğinin altı çizilerek “İnşallah adaletli bir müsabaka yönetir.” ifadesi kullanıldı.

İŞTE KARŞILAŞMANIN HAKEMLERİ

Bu hafta Cumartesi günü oynanacak Düzcespor - 68 Aksaray Belediyespor maçının hakemleri Malatya bölgesinden belirlendi. Karşılaşmanın orta hakemi Deniz Sercan Akgül, yardımcıları ise İlker Ayten ve Harun Reşit Güngör olarak belirlendi. Maçın 4. hakemi ise Elazığ bölgesinden Hızır Kurt olarak atandı.

Yorumlar (6)
TUNÇ 6 ay önce
Neye göre yanlış atama...Bu şekilde hareket ederek sadece bir kısım taraftarı etkilersiniz...Seyircili oynansa maça gidenleri kışkırtırsınız...Bolu bölgesinden bir hakem atansa bu haber yapılırmıydı
kumboras 6 ay önce
Aksaray nire..Malatya nire
boş laf
Ali 6 ay önce
Abartma arkadaş aksaray nere malatya nere, alakasız iki il. Çıkıcan topunu oynayacan
Mehmet arı 6 ay önce
Pravo öncü güzel bir yere temas ettiniz bune ya barı Aksaray dan verseydınız.
Metin Veli 6 ay önce
Evet çok yakın Aksaray Malatya arası 492 km.
Duzceli 6 ay önce
niye kızıyorsunuz ki istanbul bölgesi hakemi istanbul takımının maçına atanıyor.ornek mi 3 büyükler
16°
az bulutlu