banner851

banner614

MAÇIN PERDE ARKASI

banner619

Geçtiğimiz Pazar günü oynanan bölgesel amatör küme Çilimli Belediyespor Karamüselspor müsabakasının devre arasında ne cam nede çerçeve kaldı

banner846
Spor 30.06.2021, 11:22 30.06.2021, 12:33
2391
banner844

Pazar günü oynanan Çilimli Belediyespor Karamürselspor maçının ilk yarısı 2-0 Çilimli Belediyespor lehine biterken devre arasında çıkan olaylar maça damga vurdu. Müsabakanın ilk yasının son bölümlerinde kalesinde iki gol gören Karamürselspor teknik adamı ve oyuncuları adeta şok geçirirken kime saldıracaklarını şaşırttı. Devre arasında oyuncular cam ve çerçeve bırakmazken bir oyuncunun hastaneye kaldırdığı camı kırarken elini kestiği görüldü.


MAĞLUBİYETİ HAZMEDİLER
Karamürselspor oyuncuları ve teknik ekip ve idarecileri mağlubiyeti haz edemezlerken. Çilimli belediyespor oyuncularını olayların içine çekmeye çalıştılar Çilimli Belediyespor oyuncuları bu oyuna gelmezken Maçın hakemi Çilimli Belediyespor oyuncusuna kırmız kart göstererek Çilimli Belediyespor’u 2.yarı 10 kişi oynatmaya mecbur etti. Buna rağmen Çilimli Belediyespor oyuncuları ikişer kişilik oynarken spor severlerden takdir topladı.

Yorumlar (3)
Düzceli.. 1 ay önce
Son Düşen Eğitim Uçağımız KT 1 Kore malı.. Kulanan ülkelere bir bakalım.. Güney Kore - Senegal - Peru -Endonozya - Türkiye.. İtibardan tasaruf olmaz ya nasıl da bizi kıskanmasınlar..
şişmansiyasetçi 1 ay önce
Helal olsun Çilimli sporumuza. Bir siyasi olarak mücadeleyi severim. Bu takım daha iyi yerlere de gelecektir.
Düzceli.. 1 ay önce
Sayın editör, yorumlarda krakter kısıtlamasını anlıyabiliyoruz ya.. Süre kısıtlaması nı ve daha düzgün yorumlar olması için yapıştır seçeneğinin olmamasını anlıyamıyoruz..