banner851

banner955

MAÇLAR HAFTA SONU DA GRUPLAR HALİNDE OYNANACAK

Düzce U-16 Ligi hafta boyu oynanan maçlarla devam ediyor. Gruplar halinde oynanan maçların 29 Kasım Pazartesi günü mesaisinde AydınpınarsporU-16 ile Beyköy BelediyesporU-16 takımlarının maç vardı. Düzce Nurettin Zafer Stadı’nda oynanan maçı, Beyköy Belediyespor U-16 takımı 1-0 kazanarak 3 puan aldı. Bu maçı, Bölgesel Amatör Lig, 7. Bölge 1. Grupta yer alan Beyköy Belediyepor takımı Teknik Sorumluları Çağlar Kul ve İsmail Bektaş’ta izleyerek alt yapıya verilen önemi bir kez daha tescil etmiş oldu.

Spor 30.11.2021, 14:04
351
MAÇLAR HAFTA SONU DA GRUPLAR HALİNDE OYNANACAK

BEYKÖY TEK GOLLE GALİP

Düzce U-16 Liginde, maçlar gruplar halinde oynanmaya devam ederken, bir çok kulübün alt yapıya ne kadar önem verdikleri de gözleniyor.  29 Kasım Pazartesi günü de devam eden Düzce U-16 Liginde Nurettin Zafer Stadında oynanan tak maçla devam edildi. Saat 18.30’da başlayan maçta, AydınpınarsporU-16 takımıyla, Beyköy  Belediyespor’un U-16 takımı karşılaştı.

Baştan sona çekişmeli ve zevkli geçen bu maçta, gülen taraf Beyköy Belediyespor U-16 takımı oldu.  Kırmızı- siyahlı takım,  30. dakikada Ali Çavdaroğlu’nun attığı golle 1-0 maçı kazanan taraf oldu.   Böylece, Beyköy Belediyespor U-16 takımı 3 puan alarak grubunda üs sıralara yükselmiş oldu.

ALT YAPIYA ÖNEM VERİYORLAR

Diğer yandan bir çok futbol kulübünün yönetici ve teknik ekibi, alt yapıya önem gösterdiklerini U-16 ligini yakından takip ederek belli ediyor.

Bu takımlardan, Beyköy Belediyespor A Takım,  Teknik Sorumluları Çağlar Kul ve İsmail Bektaş, Beyköy Belediyespor U-16 takımımın, Aydınpınarspor U-16 arasında oynanan maçı yakından takip ederek alt yapı takımlarına verilen önemi göstermiş oldu.

Teknik sorumlular Çağlar Kul ve İsmail Bektaş, Beyköy Belediyespor U-16 teknik sorumlusu İbrahim Kolay ile birlikte maçı izleyerek birlik ve beraberlik içinde olduklarını da belgelemiş oldu.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız