banner851

banner614

MAÇLARA ÇIKMAMA DURUMLARI VAR

Bölgesel Amatör Kümede Düzce ilini temsil edecek olan Çilimli Belediyespor çalışmalarına tam gaz devam ederken Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor cephesinde sessizlik hakim…

banner619
Spor 01.02.2021, 12:09
653
MAÇLARA ÇIKMAMA DURUMLARI VAR

BAL’da Düzce ilini temsil eden Çilimli Belediyespor çalışmalara Cuma günü başlarken Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor cephesinde ise sessizlik hakim… Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz Çilimli Belediyespor olarak çalışmalara başladıklarını söyleyerek teknik direktör Nedim Akbulut ise takım olarak çalışmalara start verdiklerini belirtti. Akbulut kadroyu koruduklarını ve gerekli yerlere yeni oyuncularla doldurduklarını belirterek TFF tarafından müsabakaların başlama tarihininin açıklamasını beklediklerini ifade etti.

BEYKÖY BELEDİYESPOR VE AKÇAKOCASPOR LİGE KATILMAYACAK İDDİALARI

Bir diğer temsilcilerimiz Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor cephesinde sessizlik hakim oldu. İddialara göre bölgesel amatör kümeye girmeme ihtimalleri konuşuluyor. Her iki takımın lige katılım ücretlerini yatırdıkları bilinirken neden hazırlıklara başlanmadığı ise bilinmiyor. Her iki takımda liglere girmediği taktirde hem yatırdıkları 22 bin TL’nin yanacağı gibi 1 yılda liglere girmeme cezası alacaklar. Her iki takımımızda BAL’a girmediği taktirde Düzce Süper Amatör Kümede 1. olan takım direk bölgesel amatör kümeye çıkacak. Her iki takım içinde bu iddialara nasıl bir yanıt verileceği ise merak konusu oldu.

Yorumlar (0)